Eren Talu:Cimbom yeni sezonda Aslantepe'de oynayamaz

Eren Talu:Cimbom yeni sezonda Aslantepe'de oynayamazÜnlü mimar Eren Talu, yarım bıraktığı Seyrantepe stadıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı


Önceki gün annesi ve babası Betül - Erdem Talu ile birlikte İstinye Park'ta alışveriş yaparken görüntülen Talu, Galatasaray'ın bir yıl daha kaybedeceğini söyledi. Yılan hikâyesine dönen Galatasaray'ın Seyrantepe projesi ile ilgili olarak konuşan mimar Eren Talu çarpıcı açıklamalarda bulundu. Talu, "Türkiye'de bu kadar büyük yatırımcı kuruluş ve müteahhit varken yarısı zor bölümü bitmiş bir stadın devamının ihalesinde bizim verdiğimiz şartların oluşmaması bizim yaptığımız işin ne kadar haklı ve önemli olduğunu ortaya çıkarır.  TOKİ  keşke bize biraz yardımcı olsaydı, biz de devam ediyor olurduk. Devlet en çok bundan kârlı çıkardı diye düşünüyorum.

Cimbom 1 yıl daha kaybetti
Galatasaray'da bu kadar zaman kaybetmemiş olurdu. Çünkü artık yapılacak hiçbir şey yok Galatasaray teknik olarak 1 yıl daha kaybetti" dedi. Ardından çok üzüldüğünü fakat elinden bir şey gelmediğini belirten Eren Talu, "Galatasaray 2010- 2011 sezonunda da orada oynayamaz ve Ali Sami Yen'i de terk edecek. Sonra Olimpiyat Stadı veya İnönü'de oynayacak. Üzülüyorum fakat elden bir şey gelmiyor" dedi.
Haber Türk