Erenhouse'ta 250 bin YTL'ye

Erenhouse'ta 250 bin YTL'ye

Ümraniye'de projelendirilen Erenhouse'ta fiyatlar 250 bin YTL'den başlıyor.Harput Yapı'nın Ümraniye'de inşa ettiği Erenhouse projesinde konut fiyatları 250 bin YTL'den başlıyor, 350 bin YTL'ye kadar yükseliyor. Garanti Bankası ve Akbank ile anlaşmalı bankalardan uygun faiz oranlarından konut kredisi kullanılabiliyor.

Tek blok olarak inşa edilen Erenhouse projesinde 3+1 tipinde 140 metrekare konutların yanı sıra 160 metrekare büyüklüğünde ve 5+1 tipinde dubleksler bulunuyor. 4 dubleks ve 33 daireden oluşan proje 2009 yılının Aralık ayında teslim edilecek.

Erenhouse Çamlıca, Kadıköy, Ataşehir ve Üsküdar'a yakın bir noktada bulunuyor. Erenhouse, Çamlıca ve Ataşehir manzaralı bir konumda yer alıyor.

Erenhouse'ta 600 metrekare kapalı ve 500 metrekare açık otopark alanı, çocuk oyun alanı, peyzaj düzenlemesi, yüksek bahçe duvarları, 24 saat kapalı devre kameralı güvenlik. çift asansör, çift merdiven, su deposu, hidrofor, görüntülü diafon, merkezi uydu sistemi ve 3'er adet TV ve telefon hattı bulunuyor.

Deprem yönetmeliğine uygun inşa edilen ve zemin etütleri yapılan projede radye temel sistemi kullanılıyor. Dış cephede mantolama sistemi uygulanıyor.

www.harputyapi.com.tr

info@harputyapi.com.tr

Tel: (0216) 526 28 94

Projeden görüntüler için tıklayın...