Eroğlu Gayrimenkul İstanbul Lounge satılık daire!

Eroğlu Gayrimenkul İstanbul Lounge satılık daire!

Firma: Eroğlu Gayrimenkul

Proje: İstanbul Lounge

Eroğlu Gayrimenkul İstanbul Lounge satılık daire seçenekleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salondan oluşuyorİstanbul Lounge projesi,  Eroğlu Gayrimenkul  tarafından hayata geçiriliyor. Eroğlu Gayrimenkul İstanbul Lounge satılık daire bilgileri öncesinde projeden bahsedelim. 


Eroğlu Gayrimenkul İstanbul Lounge projesinin toplam arsa alanı 68 bin 307 metrekare olarak belirlendi. Eroğlu Gayrimenkul İstanbul Lounge projesinde toplam 792 konut yer alıyor. 


Toplam inşaat alanı 145 bin 720 metrekare olan Eroğlu Gayrimenkul İstanbul Lounge projesinde konut alanı ise 85 bin metrekare olarak belirlendi. 


Eroğlu Gayrimenkul İstanbul Lounge satılık daire alanları 58 metrekareden başlıyor ve 227 metrekareye kadar yükseliyor. Projenin mimarisinde DB Mimarlık'ta Bünyamin Derman yer alıyor. 


Eroğlu Gayrimenkul İstanbul Lounge satılık daire seçenekleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salondan meydana geliyor. 


Eroğlu Gayrimenkul İstanbul Lounge projesinin sosyal alanlarında havuz, bisiklet parkuru, cafe, tenis kortu, basketbol sahası,oyun parkları, açıkhava tiyatrosu ve koşu-yürüyüş yolları bulunuyor. 


Eroğlu Gayrimenkul İstanbul Lounge adres: Altınşehir İstanbul Cd. Halkalı Küçükçekmece/İstanbul 


Eroğlu Gayrimenkul İstanbul Lounge  iletişim

Telefon: 0212 678 64 28- 444 37 97

Web Adresi: www.eroglu.com


projeye sor