Esenyurt Babacan Premium teslimleri ne zaman?

Esenyurt Babacan Premium teslimleri ne zaman?

Firma: Babacan Yapı

Proje: Babacan Premium


Esenyurt Babacan Premium teslimleri ne zaman? 1.400 konutun yer aldığı Babacan Premium Esenyurt projesinde alışveriş merkezi ve otel alanı da bulunuyor. Babacan Premium'da fiyatlar 285 bin liradan başlıyor...Babacan Premium projesi İstanbul Esenyurt bölgesinde  Babacan Yapı  tarafından inşa ediliyor. Babacan Premium Esenyurt projesi 1.400 adet konut, AVM ve otel alanından meydana geliyor.


Esenyurt Babacan Premium projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon dairelerin satışları devam ediyor. Projedeki stüdyolar daha sonra satışa açılacak. Babacan Premium projesi 28 bin 500 metrekare alanda inşa ediliyor.Esenyurt Babacan Premium teslimleri ne zaman?


Babacan Premium Esenyurt projesi iki etap olarak hayata geçiriliyor. Esenyurt Babacan Premium teslimleri ilk etap için Haziran 2018, ikinci etap için Eylül 2018 olarak belirlendi.


Esenyurt Babacan Premium projesinde daire fiyatları 285 bin liradan başlayarak değişiyor. Babacan Premium Esenyurt projesinde 40 ay sıfır faizle ya da bank kredili ödemeler yapılıyor.Tel: +90 212 876 18 08

Web: http://babacanyapi.com/default.asp?LanguageID=1

Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.comprojeye sor