Esenyurt City Center Projesi'nde metrekaresi 2 bin dolara!

Esenyurt City Center Projesi'nde metrekaresi 2 bin dolara!

17 dönüm arazi içinde 152 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Esenyurt City Center Projesi'nde metrekare birim fiyatı 2 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Projede tüm kamu binaları birarada olacak


Esenyurt City Center, kamu binalarının bir arada olacağı bir proje olarak tasarlanıyor. Özyurt Madencilik- Vizyon İnşaat'ın Esenyurt Belediyesi ile kat karşılığı anlaşarak gerçekleştireceği Esenyurt City Center Projesi'nde 183 adet 1+1 ve 55 adet 2+1 olmak üzere home ofisler, 40 adet delüx ofis ve 24 adet premium ofis ile toplam 302 adet ofis yer alıyor.

Namık Kemal Mahallesi Doğan Araslı Caddesi No.79 Esenyurt İstanbul adresinde eski Jandarma binasının bulunduğu alanda yükselmesi planlanan Esenyurt City Center'da metrekaresi 2 bin dolardan başlıyor.

Kamu binalarının yanı sıra Home Ofis binası, Delüx Ofis binası, Premium Ofis binası, AVM ve otoparkın da yer alacağı City Center'da ofislerin alanları 64 metrekareden  başlayıp 354 metrekareye kadar ulaşıyor.

City Center Esenyurt'ta AVM 3 katlı düşünülmüş tahmini dükkan sayısı 70 adet. Bu sayı dükkanlar bölünerek artabilir. Otopark 3 kattan oluşup 1260 araç kapasitesinde. Projenin hemen yanında 74 bin metrekarelik alanda park yer alıyor ve bu parktan AVM'ye girişler olacak.

17 dönüm arazi içinde, 152 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Citycenter'da; Esenyurt Belediye Binası, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Hükümet Binası da  olacak.

www.citycenteresenyurt.com

450 25 61-62-63

 

 


Ebru Duman/Emlakkulisi.com