Esenyurt My Family Residence'ta 130 bin TL'den başlıyor!

Esenyurt My Family Residence'ta 130 bin TL'den başlıyor!

Firma: Ersa ve Hyt İnşaat

Proje: My Family Esenyurt

Dairelerin 130 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu My Family Residence projesi İstanbul Esenyurt'ta yükseliyor...Ersa ve Hyt İnşaat ortak projesi olarak hayata geçirilen My Family Residence, İstanbul Avrupa yakası Esenyurt bölgesinde inşa ediliyor. Projede satışlar devam ediyor.


Esenyurt My Family Residence ta 130 bin TL den başlıyor!


1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 konut alternatiflerinden meydana gelen My Family Rezidans, toplam 255 adet daireden oluşuyor. Projede konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor.


My Family Residence Esenyurt'un sosyal olanakları arasında; fitness, sauna, hamam, havuz, otopark, çocuk oyun alanı, çocuk parkı, dinlenme alanları bulunuyor.


Banka kredisi kullanmak için konut tutarının yüzde 25'i peşinat olarak ödenen My Family Rezidans Esenyurt'ta, satışta olan konutların fiyatları 130 bin TL'den başlayarak değişiyor.


Teslimlerin 10 ay sonra yapılması öngörülen Esenyurt My Family Rezidans, lokasyon olarak E-5'e yürüyerek 6 dakika mesafede konumlanıyor. Proje, 3 blok halinde yükseliyor.


Esenyurt My Family Residence ta 130 bin TL den başlıyor!


Esenyurt My Family Residence'ta yer alan 1+1 dairelerin alanları 55 metrekare ile 90 metrekare, 2+1 ve 3+1 dairelerin alanları 83 metrekare ile 142 metrekare arasında değişiyor.


Telefon: 212 853 44 34

Web Adresi: www.myfamily.com.tr

Merve AKDOĞAN/Emlakkulisi


projeye sor