Essenora projesinde 3 bin 500 TL'den başlayan fiyatlarla!

 Essenora projesinde 3 bin 500 TL'den başlayan fiyatlarla!ATİK&AKIN, ENGA, YİMTA ortaklığı tarafından kurulan Essenora A.Ş.'nin, Gaziosmanpaşa'da hayata geçireceği kentsel dönüşüm projesi Essenora satışa sunuldu. Proje 6 kule ve 58 teraslı villa tipi konuttan oluşuyor.ATİK&AKIN, ENGA, YİMTA ortaklığı tarafından kurulan Essenora A.Ş.'nin, Gaziosmanpaşa'da hayata geçireceği kentsel dönüşüm projesi Essenora satışa sunuldu. 6 kule ve 58 teraslı villa tipi konuttan oluşan toplam 758 konutluk projede metrekare fiyatı ise 3.500 TL. 


Gaziosmanpaşa'nın değişen yüzünü temsil eden bir proje yapma fikriyle yola çıktıklarını ifade eden Essenora Yönetim Kurulu Üyesi Oktay Öz, "Türkiye'nin en büyük ilçesi Gaziosmanpaşa, Taşlılarla serüveni ile başlayıp, 19'6'0'h yıllardan itibaren sanayinin Rami ve Eyüp'e kaymasıyla büyük bir ivme kazandı. Bu ivme ilçeyi İstanbul'un en gözde yaşam alanlarından biri haline getiriyor" dedi. 


1000'İN ÜZERİNDE ÖN TALEP 

Ruhsatı alınan projeyi 160 milyon TL yatırımla hayata geçirmeyi ve 2016 yılının haziran ayında teslim etmeyi planladıklarını vurgulayan Öz, ödeme koşullarıyla ilgili de şu bilgileri verdi: Projeden 2500 TL peşinat ve 20 ay sıfır faize konut sahibi olmak mümkün. Ayrıca kişiye özel farklı ödeme seçenekleri de mevcut. Yatırımcının projeye ilgisi yüksek. Laıısmandan önce 1000'in üzerinde ön talep aldık. Akşam Essenora iletişim

Telefon: 444 8 344

Web adresi: www.essenora.com