Euromoney Gayrimenkul Ödülleri’nin galibi: Cushman & Wakefield Türkiye!

Euromoney Gayrimenkul Ödülleri’nin galibi: Cushman & Wakefield Türkiye! Euromoney Gayrimenkul Ödülleri’nin galibi: Cushman & Wakefield Türkiye!

Cushman & Wakefield Türkiye, Euromoney Gayrimenkul Ödülleri’nde "Aracılık ve Danışmanlık" kategorisindeki birinciliğini korurken, Cushman & Wakefield Türkiye, "Değerleme" ve "Araştırma" kategorilerinde birinci sıraya yükseldi...Euromoney tarafından her yıl düzenlenen ve gayrimenkul sektörünün en iyilerinin seçildiği 2019 anketinin kazananları açıklandı. Cushman & Wakefield Türkiye, tüm kategoriler genelinde birincilik sırasını korurken, dört farklı dalda da birincilik elde etti.

"Aracılık ve Danışmanlık (Kiralama/Satış)" kategorisindeki birinciliğini koruyan Cushman & Wakefield Türkiye, "Değerleme" ve "Araştırma" kategorilerinde ise birinci sıraya yükseldi.

Cushman & Wakefield Yönetici Ortağı Tuğra Gönden konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı; "Hizmet verdiğimiz müşterilerimize, gayrimenkul konusunda her zaman en iyi hizmeti sunmak ve bunu sürdürülebilir kılmak için çalışıyoruz. Bunu da hem kaliteden ödün vermeden hem de müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak gerçekleştiriyoruz. Uzman ekibimizle ortaya koyduğumuz tüm bu çaba aynı zamanda ülke ekonomisine katma değer sağlamaya yönelik. Emeklerimizin karşılılık görmesinden de büyük gurur duyuyoruz. Elde ettiğimiz bu liderliğe layık olmak ve pazardaki konumumuzu daha uzun yıllar korumak adına elimizden gelen gayreti göstermeye devam edeceğiz"

Küresel sıralamanın zirvesindeki isim değişmedi

Euromoney ödüllerinde Cushman & Wakefield Türkiye’nin yanı sıra Cushman & Wakefield küresel anlamda da büyük bir başarı elde etti. Euromoney Real Estate Awards 2019’un küresel değerlendirmesinde de zirvedeki ismini güçlendiren Cushman & Wakefield; "Danışman" kategorisinde dünya birinciliğinin yanı sıra, "Değerleme" ve "Araştırma" kategorilerinde de geçen yıl olduğu gibi birincilik sırasında yer aldı.