04 / 02 / 2023

Evidea'da erken teslim

Evidea'da erken teslim

Bir çok konut proejisinin rötarlı teslim edildiği İstanbul'da Yapı Kredi Koray Evidea'yı taahhüt ettiğinden 3 ay önce teslim etti.2004'te YAPI KREDİ KORAY ve DOĞUŞ - GE GYO'nun 'Güçbirliği' ile, Çekmeköy'ün lider projesi olarak lansmanı yapılan EVİDEA' da son ve 3. faz teslimatı da diğerleri gibi üç ay erken başladı. Evlerine önceki dönemlerde yerleşen Evidealı'lara, 3. faz evsahipleri de katılmaya başladı.

Evidealılar yeni komşularıyla tanışmak için havuz başında harika bir organizasyonda bir araya geldiler. Karnaval havasında geçen 'Evidea Yaza Veda Partisi'nde başta çocuklar olmak üzere herkes eğlendi.

Geleneksel İstanbul Lezzet Durakları arasında kokoreççi, dönerci, kağıt helvacı yer alırken, İzmir'in meşhur lokması ve kumpiri yanında, Maraş'ın dondurması ile lezzet mozaiği oluştu. Çocuklar psikolog palyaçolar eşliğinde balonlarıyla eğlenirken yüz boyamacıyla çeşitli karakterlere büründüler.

Pek çok ödül yanında Euromoney' nin 2006 mükemmellik ödülü sahibi de olan YAPI KREDİ KORAY'ın İstanbul İstanbul, İstanbul Zen' den sonra Doğuş - GE GYO ile 'Güçbirliği' yaparak geliştirdiği 3. konut projesi olan EVİDEA'nın yanı sıra İstanbul Bis'te de teslimatlar devam ediyor.  Ankara  Ankara' da ise teslimat için hazırlıklar hızla sürüyor. Kısa süre sonra Bahçeşehir'de örnek bir konut projesine daha başlayacak olan YAPI KREDİ KORAY yoğun çalışmalarını taahhütlerini yerine getirerek sürdürüyor
Geri Dön