29 / 06 / 2022

Manzara Adalar'da erken teslim heyecanı!

Manzara Adalar'da erken teslim heyecanı!

İş GYO imzası ile Kartal'da inşa edilen Manzara Adalar projesinde mutlu sona gelindi. Manzara Adalar'da daire sahipleri erken teslim heyecanını yaşıyor.. İş GYO tarafından Kartal bölgesinin gelişimine öncülük edecek niteliklerde gerçekleştirilen ve yükleniciliğini ANT Yapı'nın yaptığı Manzara Adalar'da daire teslimleri bu ay başladı.
 
İş GYO Genel Müdürü Turgay Tanes, “Projeyi planlanandan önce teslim ederek bir kez daha sektörün öncü markalarından biri olduğumuzu kanıtlıyoruz. Bizim için öncelikli olan bu eşsiz projenin tüm fonksiyonlarıyla bir an önce hayata geçmesiydi. Bu yönde en ince detayların bile dikkate alındığı yoğun bir çalışma temposuyla projemizi mümkün olan en iyi zamanlama ile gerçekleştirdik. ” şeklinde açıklamalarda bulundu.
 
Manzara Adalar'ı cazip kılan özelliklerinden bir tanesinin ise uygun aidat bedelleri olduğunu belirten İş GYO Kurumsal İletişim, Satış, Kiralama ve Pazarlama Grup Başkanı Gülfem S. Tandoğan, “Sektörde kira bedelleriyle yarışan aidatlar sebebiyle birçok daire sahibinin mutsuz olduğunun farkındayız. Manzara Adalar projesinde vaadedilen hayatın sürdürülebilir kılınması ve müşterilerin memnuniyeti göz önünde bulundurularak herkesin mutlu olacağı, uygun aidat bedelleriyle oturum sağlanabilecek.” dedi.
 
Projede 1+0'dan 5+1'e kadar değişen konut tipleri, ofis ve ticari nitelikli alanlar bulunuyor.

Sahil şeridine 1,5 kilometrelik yürüyüş mesafesinde yeşillikler içinde tasarlananan Manzara Adalar projesi Marmara Denizi ve Adalar manzarasına sahip.

Anadolu Yakası karayolu, raylı sistem, hava yolu ve deniz yolu ağının merkezinde yer alan Manzara Adalar'da kapalı/açık yüzme havuzu, açık çocuk havuzu, fitness center, SPA alanı, hobi odaları, çocuk kulübü, farklı fonksiyonlarında konut sahiplerinin hayatlarını kolaylaştıran Homeextra'ları ve çok amaçlı spor kompleksi ile dingin ve keyifli bir yaşam sunuluyor. 

Yaklaşık 2 bin 500 metrekarelik sosyal tesis alanı bulunan projede ayrıca 7/24 özel güvenliği, kapalı otopark alanı, her daire için ayrılmış yaklaşık 3 metrekarelik depo alanı, tüm dairelerde 24 saat kesintisiz enerji ve bir bölümü güneş enerjisinden faydalanılarak karşılanacak ortak alan aydınlatmaları ile aidat tasarrufu gibi özellikler sunuluyor.

Dünyaca tanınmış mimarlık firması Perkins Eastman imzalı ve ödüllü projede daire teslimleri blok bazında gerçekleşiyor.


Telefon: 444 74 96
Web: http://www.manzaradalar.com.tr/