29 / 09 / 2022

Eviza Konakları Bahçelievler örnek daire!

Eviza Konakları Bahçelievler örnek daire!

Firma: Ekal İnşaat

Proje: Eviza Konakları

Eviza Konakları Bahçelievler örnek daire görsellerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Bahçelievler'de Ekal İnşaat tarafından hayata geçirilen projede daireler hemen teslim ediliyor ve projede fiyatlar 500 bin TL'den başlıyor...Ekal İnşaat tarafından Avrupa Yakası Bahçelievler'de hayata geçirilen Eviza Konakları, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerini bünyesinde barındırıyor. Projedeki 2+1 ve 4+1 konut tiplerinin tamamı satıldı.


Eviza Konakları Bahçelievler örnek daire bilgilerinden önce projeden bahsedecek olursak; proje toplam 164 adet konuttan oluşuyor. Lokasyon olarak Starcity'e 2 kilometre, Basın Ekspres Yolu’na 3 kilometre, E-5'e 3 kilometre uzaklıkta bulunan projede sosyal alanlara da geniş yer veriliyor.


Eviza Konakları Bahçelievler örnek daire görselleri hazırlanmadığı için projenin dış görselleri haberimizde yer alıyor. Proje 15 bin  500 metrekarelik alan üzerinde 10 blok olarak planlandı.


Bahçelievler  Eviza Konakları  sosyal alanları arasında; dinlenme alanları, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, voleybol sahası, basketbol sahası gibi alanlar bulunuyor.


Eviza Konakları Bahçelievler örnek daire ile ilgili ayrıntılı bilgi edinmek için;


Eviza Konakları Bahçelievler örnek daire!


Eviza Konakları Bahçelievler örnek daire!


Eviza Konakları Bahçelievler örnek daire!projeye sor

Geri Dön