07 / 10 / 2022

Evora İstanbul, Metropark ve Concord İstanbul'da kampanya!

Evora İstanbul, Metropark ve Concord İstanbul'da kampanya!

Teknik Yapı, Evora İstanbul, Metropark ve Concord İstanbul projelerinde yer alan daireler için kampanya başlattı. 36 ay sıfır faiz, peşin ödemelerde ise yüzde 12 indirim!Teknik Yapı, Evora İstanbul, Metropark ve Concord İstanbul projelerinde yer alan daireler için üçlü bir avantaj kampanyası başlattı. 


Buna göre, firma bu üç projede 36 ay sıfır faiz imkanı sunarken, yüzde 10 peşin ödeme yapanlar yüzde 15 peşinatı 1 yıl sonra ödeyebilecek. 


Peşin ödemelerde ise yüzde 12 indirim yapılıyor. 


Evora İstanbul


İstanbul'un Tuzla ilçesinde hayata geçirilen projede 4 bin 979 daire ile 100 dükkan yer alıyor. 


Projede daire fiyatları 167 bin TL'den başlıyor.


300 dönüm arsa alanı üzerinde yükselen projede daireler hemen teslim ediliyor. 


Adres: Aydıntepe Mah. Edebali Cad. No:67 Tuzla -  İstanbul 


Telefon: 0216 392 41 00

Web Adresi: www.evoraistanbul.com


MetroPark


Halkalı'da hızla yükselen ve yıl sonunda teslim edilmesi planlanan MetroPark projesi, 4'ü konut bloğu, 2'si rezidans kulesi, biri yatay konut bloğu olmak üzere 7 blok olarak tasarlandı. Projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire  olmak üzere 1270 konut bulunuyor. 


Dinlenme alanları, spor alanları, yürüyüş yolları, sauna, koşu parkuru, kapalı otopark, buhar odası, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, fitness center gibi aktivite alanlarının da bulunduğu MetroPark projesinde teslimlerin ise yıl sonunda başlaması planlanıyor.


Küçükçekmece Halkalı'da, TEM ve E5'le bağlantı halinde, havalimanına ise sadece 5 dakikalık mesafede yükseliyor.Concord İstanbul


İstanbul Kadıköy Fikirtepe bölgesinde yükselen Concord İstanbul projesi, toplamda 1.175 adet daireden meydana geliyor. 


Projenin 1. etap teslimlerinin 2016 yılı Aralık ayında, 2. etap teslimlerinin 2017 yılı Aralık ayında yapılması planlanıyor. 


Fikirtepe Concord İstanbul'un sosyal donatı alanları içerisinde; buhar odası, kapalı otopark, fitness merkezi, yüzme havuzu, sauna, çocuk oyun alanları, spor alanları bulunuyor. Teknik Yapı Concord İstanbul adres bilgileri : Dumlupınar Mah. Yumurtacı Abdi Bey Cad. No:15 Kadıköy / İstanbul


Concord İstanbul iletişim 

Telefon numarası: 444 10 08

Web: www.concordistanbul.com


Geri Dön