Evrim Karayel, Erkanlı Holding'in yeni genel müdürü oldu!

Evrim Karayel, Erkanlı Holding'in yeni genel müdürü oldu! Evrim Karayel, Erkanlı Holding'in yeni genel müdürü oldu!

Yatırım Amaçlı Öğrenci Evi Projeleri ile alternatif gayrimenkul yatırımlarının öncüsü haline gelen Erkanlı Holding'in genel müdürlük koltuğuna Evrim Karayel geçti...


Univa Yatırım Amaçlı Öğrenci Evi Projeleri ile Türkiye’de gayrimenkul sektöründe yeni bir dönemin kapılarını aralayan Erkanlı Holding’in genel müdürlük koltuğuna sektörün deneyimli ismi Evrim Karayel geçti. Evrim Karayel, Erkanlı Holding’deki yeni görevine başladı. Karayel, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nde İnşaat Mühendisliği bölümünde lisans eğitimini tamamladı. Daha sonra İstanbul Maltepe Üniversitesi İşletme ve Finans Bölümü’nde MBA Yüksek Lisans eğitimini tamamlayan Karayel, İstanbul Maltepe Üniversitesi İşletme Bölümü’nde Yatırımlar Yönetimi alanında ise doktora eğitimine devam ediyor. 

Yurtdışında önemli başarılara imza attı!

Evrim Karayel, kariyerine ise 1997 yılında başladı ve günümüze kadar uluslararası yatırımlar, gayrimenkul geliştirme ve uluslararası müteahhitlik sektörü içerisinde yatırım yönetimi, proje yönetimi, yatırım geliştirme alanlarında çalışmalarını yürüttü. Türkiye’de geliştirdiği ödüllü projelerin yanı sıra Karayel yurt dışında da birçok projelerde önemli başarılara imza attı. Rusya Federasyonu ve Bağımsız Devletler Topluluğundaki birçok farklı ülkede taahhüt projelerinin yönetiminde üst düzey yönetici olarak görev aldı. Asya Kıtasında otel yatırımlarının geliştirilmesi ve yatırımların yönetiminde görev alarak büyük ticari başarıların elde edilmesinde pay sahibi oldu. Gayrimenkul İçin Strateji Platformu Derneği (GİSP), Kentsel Dönüşüm ve Şehircilik Derneği (KENTDER), Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER), İstanbul İnşaatçılar Derneği (İNDER) gibi derneklerde kurucu ve yönetim kurulu üyesi de olan Evrim Karayel, İngilizce ve Rusça biliyor. 

Evrim Karayel kimdir?