Fakir, Anneler Günü’nde kullanışlı ürünleriyle anneleri şımartıyor!

Fakir, Anneler Günü’nde kullanışlı ürünleriyle anneleri şımartıyor!

Elektrikli ev aletlerinin öncü ve güvenilir markası Fakir Hausgeräte, Anneler Günü’nde şık ve kullanışlı ürünleriyle anneleri şımartıyor…Fakir Hausgeräte, nesillerdir annelerin ev işlerindeki en büyük yardımcısı olmaya devam ediyor.


Annelerin evlerdeki vazgeçilmezi Veyron Turbo toz torbasız vakum süpürgesi, 850 watt elektronik ayarlanabilir vakum gücüyle tüm zeminlerde yüksek performans gösteriyor. Veyron Turbo baza altı ve dolap üstü temizlik aparatı ulaşılması zor bölgelerin temizliği için özel olarak tasarlanmış olup, H.E.P.A filtresiyle havada bulunan partikülleri arındırabilme özelliğine sahip. Veyron, yüksek emiş gücüyle derinlemesine temizlik sağlarken, 1,5 L toz kapasiteli haznesiyle uzun süreli kullanım sağlıyor.

Annelerin evdeki yükünü hafifleten Skyfall Buharlı Ütü, ütü yapmayı pratik ve zevkli hale getiriyor. Skyfall, 2800 watt gücü ve 180 gram şok buhar oranıyla hızlı, rahat ütüleme sağlıyor. Su damlatmama özelliği giysilerde hiçbir leke bırakmazken, premium duble seramik tabanıyla kumaş üzerinde kolayca hareket ediyor. Buhar ayarlı Skyfall, otomatik kapanarak kumaşın yanma riskini ortadan kaldırıyor. Fuşya renk seçeneği işlevselliğine zarafet katıyor.


Valery Izgara & Tost Makinesi tost, sandviç ve ızgara yapılmaya uygun her türlü yiyeceği pişirmede annelerin mutfaktaki en büyük yardımcısı oluyor. 1800 watt gücü, ayarlanabilir ısı kontrol düğmesiyle, lezzetli tostlar ve ızgara çeşitleri yapabilmeye olanak tanıyor. Valery, yiyecek kalınlığına göre aralığı ayarlanabilen üst gövdesi ve yapışmaz teflon plakalarıyla pratik kullanım sağlıyor. 180° açılabilme özelliğinin yanında, kolay temizlenebilen paslanmaz çelik gövdesi annlerin işini kolaylaştırıyor.

2016’nın trend renklerinden oluşan “Fuşya ve Buz Mavisi” ürünler, annesine bahar renklerini hediye etmek isteyenlerin alternatif tercihi oluyor. Üstün performansıyla enfes lezzetler yaratma imkanı sunan ürünler, özel tasarım renkleriyle de mutfaklara şıklık getiriyor. Fakir Hausgeräte Fuşya ve Buz Mavisi Serisi; Lucca Blender Seti, Sierra El Mikseri, River Çay Makinesi ve Trex Dual Cam Doğrayıcı gibi mutfakların olmazsa olmazı ürünlerden oluşuyor. 


Alman teknolojisinin Türkiye’deki adı Fakir Hausgeräte, nesillerdir annelerin ev işlerindeki en büyük yardımcısı olmaya devam ediyor.