Fakir Hausgerate

Fakir Hausgerate

Elektrikli ev aletleri sektörünün öncü markası Fakir Hausgeräte, 12. Ideal Homex Fuarı’nda, Fakir Kaave ve renkli mutfak grubu ürünleriyle yerini aldı…

Fakir'den yeni fırsat paketi!

Fakir Hausgeräte, “Fırsat Paketleri” ile avantajlı ürünler sunuyor. Dört ürünü bir arada kombinlendiği paket özel renk tasarımlarıyla mutfakları renklendiriyor.

Müsiad Expo 2016’nın altın sponsoru Fakir Hausgeräte oldu!

Elektrikli küçük ev aletlerinin öncü markası Fakir Hausgeräte, 9-12 Kasım 2016 tarihleri arasında, CNR Expo Fuar Merkezi’nde düzenlenecek MÜSİAD Expo’nun altın sponsorlarından oldu…

Fakir Hausgeräte En Yenilikçi Marka ödülünü aldı!

Elektrikli küçük ev aletleri sektörünün öncü ve yenilikçi markası Fakir Hausgeräte, “Zemin Bakımı” ürün grubunda “En Yenilikçi Marka” ödülüne layık görüldü…

Fakir, Anneler Günü’nde kullanışlı ürünleriyle anneleri şımartıyor!

Elektrikli ev aletlerinin öncü ve güvenilir markası Fakir Hausgeräte, Anneler Günü’nde şık ve kullanışlı ürünleriyle anneleri şımartıyor…Fakir Hausgeräte, nesillerdir annelerin ev işlerindeki en büyük yardımcısı olmaya devam ediyor.

Fakir Küçük Ev Aletleri, yelpazesini farklı renk seçenekleriyle genişletiyor!

Fakir Hausgeräte, rengarenk tasarımlarıyla evlerin her köşesine baharın canlılığını getiriyor. Estetik ve renkli tasarım ürünleriyle evinizin her alanında kullanacağınız Fakir Küçük Ev aletleri, ürün yelpazesini farklı renk seçenekleriyle genişletiyor.

Fakir Hausgerate'den sevgililer günü hediyesi!

Geniş ürün gamıyla nesillerdir güvenilen marka olan Fakir Hausgeräte, kişisel bakımı ve formuyla dikkat çekmek isteyen çiftleri Sevgililer Günü’nde sürpriz hediye alternatifleriyle cezbediyor.

Fakir Hausgerate mekan tasarrufu sağlıyor!

Elektrikli ev aletleri sektörünün lider firması Fakir Hausgerate, soğuk kış günlerini TH 2000 kule tipi ısıtıcıyla ısıtıyor. İnce formu ve estetik tasarımıyla evinize dekoratif bir hava katarken, mekan tasarrufu da sağlıyor.

Maaşlarını değil portföylerini kullananlar konut alabiliyor!

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs krizi sonrasında ekonomik toparlanma küresel çapta eşitsiz bir biçimde ilerliyor. Uzmanlara göre zenginle fakir arasındaki makasın iyice açılmasından sonra maaş geliriyle ev sahibi olabilmek eski bir hayal olarak kalabilir.

En zengin 6 İngiliz'in serveti, 13 milyon fakirin varlığına eşit!

İngiltere’nin en zengin 6 iş insanının toplam varlığının, nüfusun en fakir 13,2 milyonluk kesiminin toplam varlığına eşit olduğu bildirildi.

Mehmet Özhaseki: Kentsel dönüşüm benim işim!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, "Kentsel dönüşüm benim işim. Bu fakir kardeşiniz kentsel dönüşümle ilgili yasaları hazırlayanların başında geliyor. Bu benim uzmanlık alanım'' diye konuştu.

Muharrem İnce: Kira yardımı kesilmeyecek!

Hatay'ın Defne ilçesindeki Sevgi Parkı'nda gerçekleştirdiği mitinginde halka hitap eden CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı İnce, yoksullara kira yardımı, engelli bakımı ve fakir muhtaç yardımının asla kesilmeyeceğine dair vatandaşlara söz verdi.

İ Yapı İnşaat Afrika'ya enerji veriyor!

İ Yapı İnşaat, Afrika'nın fakir ülkesi Mali'de bin megavatlık enerji işine soyundu. 10 yıl içinde tamamlanması planlanan bu dev projenin ilk etabı Ekim 2017 tarihte başlayacak.

Fakir Hausgeräte'ye 12. Ideal Homex Fuarı’ndan büyük ilgi!

Elektrikli ev aletleri sektörünün öncü markası Fakir Hausgeräte, 12. Ideal Homex Fuarı’nda, Fakir Kaave ve renkli mutfak grubu ürünleriyle yerini aldı…

Fakir fırsat paketi ile mutfakta bahar renkleri!

Fakir Hausgeräte’nin dört ürünü bir arada kombinlediği “Fırsat Paketleri”, özel renk tasarımlarıyla baharın canlılığını mutfaklara getiriyor…

Fakir'den yeni fırsat paketi!

Fakir Hausgeräte, “Fırsat Paketleri” ile avantajlı ürünler sunuyor. Dört ürünü bir arada kombinlendiği paket özel renk tasarımlarıyla mutfakları renklendiriyor.

Fakir küçük ev aletleriyle mutfaklar renkleniyor!

Fakir Hausgeräte, kendine ait renk pantoneleri olan çekici “Rouge Kırmızısı” ve zarif ‘’Violet” serisi mutfak grubu küçük ev aletleriyle yeni yılda mutfaklara renk katıyor.

Zengin, yoksuldan 10 yıl uzun yaşıyor!

Ülkenin fakir bölgelerinde erkekler için ortalama yaşam ömrü 69 olarak belirlendi. Gelir düzeyinin daha yüksek olduğu bölgelerde ise erkeklerin ortalama yaşam süresinin 76 olduğu ortaya çıktı.

Müsiad Expo 2016’nın altın sponsoru Fakir Hausgeräte oldu!

Elektrikli küçük ev aletlerinin öncü markası Fakir Hausgeräte, 9-12 Kasım 2016 tarihleri arasında, CNR Expo Fuar Merkezi’nde düzenlenecek MÜSİAD Expo’nun altın sponsorlarından oldu…

Fakir Veyron Turbo XL üstün teknolojisiyle evlerdeki yerini alıyor!

Fakir Hausgeräte’nin iki yıl gibi kısa bir zamanda efsaneleri arasına giren ve performans tutkunlarının vazgeçilmezi Veyron’un genişletilmiş hazneli yeni versiyonu Fakir Veyron Turbo XL, üstün teknolojisiyle evlerdeki yerini alıyor.

Orta direğin gayrimenkul geliri arttı!

2015'te yoksulların ücretleri 3.6 puan tırmandı, devletin yaptığı yardım 1.8 puan arttı ancak yine de yoksulların gelirden aldığı pay 1 puan azaldı. En yoksul ile en fakir arasında kalan orta direk denilebilecek kesimin ise en fazla artan gelirinin gayrimenkulden kaynaklandığı görüldü.

Fakir Hausgerate Haberi

Fakir Hausgerate

Güvenilir Alman teknolojisinin Türkiye’deki adı Fakir Hausgeräte, 23 - 26 Mart 2017 tarihlerinde TUYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde bu yıl 12.si düzenlenen Ideal Homex Fuarı ana fuayede, Türk kahvesi makinesi, baharın canlı renklerini evlere getiren mutfak grubu ürünleri ve efsane elektrikli süpürgeleriyle yerini aldı.


Geleneksel Türk Kahvesi Fakir Hausgeräte Teknolojisinden Süzülüyor…

Fakir’in Ar-Ge ve ürün yönetimi departmanının titizlikle yürüttüğü çalışmalar sonucunda ortaya çıkardığı Türk Kahvesi Makinesi Fakir Kaave, tüm renkleriyle fuarda yer aldı. Cezvede pişirme yöntemi esasına dayanan ve aynı lezzetin yakalanması amacıyla tasarlanan Fakir Kaave, taşmayı önleyen patentli Luminasense teknolojisi ile geliştirildi. Tek seferde 4 fincan kahve kapasitesiyle ve ergonomik cezve ağzı sayesinde her fincana eşit köpük dağıtabilen Fakir Kaave, hızıyla olduğu kadar iddialı tasarımıyla da dikkat çekiyor. Fakir’in konsept...