Fakir Küçük Ev Aletleri, yelpazesini farklı renk seçenekleriyle genişletiyor!

Fakir Küçük Ev Aletleri, yelpazesini farklı renk seçenekleriyle genişletiyor!

Fakir Hausgeräte, rengarenk tasarımlarıyla evlerin her köşesine baharın canlılığını getiriyor. Estetik ve renkli tasarım ürünleriyle evinizin her alanında kullanacağınız Fakir Küçük Ev aletleri, ürün yelpazesini farklı renk seçenekleriyle genişletiyor.


Fakir Hausgeräte’nin kendine özgü renk pantoneleriyle tasarladığı elektrikli ev aletleri, işlevselliği ile olduğu kadar tasarımlarıyla da kadınların gözdesi… Estetik ve renkli tasarım ürünleriyle evinizin her alanında kullanacağınız Fakir Küçük Ev aletleri, ürün yelpazesini farklı renk seçenekleriyle genişletiyor.


Fakir Hausgeräte’nin yeni Pretty Kuru Vakum Süpürgesi, 750 watt elektronik ayarlanabilir vakum gücüyle yüzeydeki tozları derinlemesine ve kolayca temizliyor. Farklı aparatları ve yüksek emiş gücü sert zeminlerde etkili sonuçlar veriyor. Fuşya, yeşil ve kırmızı renk seçenekleri ile satışa sunuluyor.


Darky Öko dik kuru vakum süpürgesi 800 W gücünde olup, dikey süpürge ve el süpürgesi olarak iki farklı kullanım sağlıyor. Evin her köşesini rahatça temizleme potansiyeline sahip Darky, 1 L toz haznesiyle uzun süreli kullanım avantajı sunuyor. Siyah, kırmızı, violet ve sarı renkler evlere renk katarken dik durma özelliğiyle mekândan tasarruf sağlıyor.


Evin her türlü ihtiyacını düşünen Fakir Hausgeräte, Molly Dijital Mutfak Tartısı & Kalori Ölçer ile farklı malzemelerin hem ağırlık hem de hacminin ölçülmesini sağlıyor. Maksimum 1000 gr kapasiteye sahip Molly, ayrıca yedi farklı gıdanın kalorisini tek tuşla ölçme özelliğiyle de formuna ve sağlıklı beslenmeye dikkat edenler için mutfakların demirbaşı oluyor. Canlı renkleriyle Molly, mutfaklara renk katıyor.


Ütü yapmayı pratik ve zenkli hale getiren Skyfall buharlı ütü 2800 Watt gücüne sahip. 180 gram şok buhar oranıyla hızlı ve rahat ütüleme sağlıyor. Su damlatmama özelliği giysilerde hiçbir leke bırakmazken, premium double seramik tabanıyla kumaş üzerinde kolayca hareket ediyor. Buhar ayarlı Skyfall, otomatik kapanarak kumaşın yanma riskini ortadan kaldırıyor. Fuşya renk seçeneği Skyfall’un işlevselliğine zarafet katıyor.


Güvenilir Alman teknolojisinin Türkiye’deki adı Fakir Hausgeräte, tasarımda renkli, teknolojide öncü ürünleriyle hayatı kolaylaştırıyor.