Müsiad Expo 2016’nın altın sponsoru Fakir Hausgeräte oldu!

Müsiad Expo 2016’nın altın sponsoru Fakir Hausgeräte oldu!

Elektrikli küçük ev aletlerinin öncü markası Fakir Hausgeräte, 9-12 Kasım 2016 tarihleri arasında, CNR Expo Fuar Merkezi’nde düzenlenecek MÜSİAD Expo’nun altın sponsorlarından oldu…Elektrikli küçük ev aletlerinin öncü markası Fakir Hausgeräte, 9-12 Kasım 2016 tarihleri arasında, CNR Expo Fuar Merkezi’nde düzenlenecek MÜSİAD Expo’nun altın sponsorlarından oldu…


Bu yıl 3.sü düzenlenecek olan yerli yabancı birçok firma ve kurumun katılacağı MÜSİAD Expo, katılımcı iş adamları ile yatırımcıları bir araya getirerek, ticari iş birliği ve küresel ortaklıklar için yeni fırsatlar sunuyor. Sektöründe en önemli markaların yer alacağı MÜSİAD Expo’da, Fakir Hausgeräte altın sponsorlar arasında yerini alıyor.


İki yılda bir İstanbul’da gerçekleşen etkinlikte, Fakir Hausgeräte’nin ana standı 8. Hall C04’te yer alırken, stantta elektrikli küçük ev aletleri de sergileniyor. Saruhan Holding’in diğer markaları olan Nilco ve Alley de kimya, temizlik ürünleri ve endüstriyel temizlik makineleriyle stantta yer alıyor. Ayrıca 1. Hall D09’da, Fakir’in bu yıl piyasaya sürdüğü Türk Kahvesi Makinesi Fakir KAAVE’nin standı da bulunuyor.


Alman teknolojisinin Türkiye’deki adı Fakir Hausgeräte, elektrikli küçük ev aletleri sektöründe güvenilirlik ve yüksek kalite algısını nesillerdir devam ettiriyor.