Fantasia Elite Residence'da 97 metrekare 200 bin dolara

Fantasia Elite Residence'da 97 metrekare 200 bin dolaraDitaş Gayrimenkul'ün İstanbul Göktürk'te inşaa edeceği Fantasia Elite Residence'da 97 ile 310 metrekare arasında değişen konutların fiyatları 200 bin dolardan başlayıp 700 bin dolara kadar yükseliyor.


İstanbul'da Göktürk'ün merkezinde inşa edilecek Fantasia Elite Residence'da 6 blokta 78 daire bulunuyor. 97 metrekare ile 310 metrekare arasında 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipindeki dairelerin fiyatları 200 bin dolardan 700 bin dolara kadar yükseliyor. Nisan ayında inşaatına başlanacak olan proje 2010 yılında teslim edilecek.


 


Konut özellikleri: Hansgrohe marka armatürler, ithal seramik, ithal gömme rezervuar, asma klozet, çelik dış kapı, görüntülü diafon, siemens veya muadilli davlumbaz, ocak, fırın, banyo dolabı, mutfak dolapları, pvc doğrama, TV bağlantıları ve panel radyatör.


 


Bina özellikleri: Asansör, özel yalıtımlı dış cephe, otoparktan dairelere direkt asansörle ulaşım, su deposu ve hidrofor.


 


Site özellikleri: Açık yüzme havuzu, fitness, sauna, buhar odası, masaj odası, spa, kafeterya, hobi alanları, kapalı otopark, duş ve soyunma odaları, güvenlikli site girişi.


 


www.fantasiagm.com