Fenerbahçe Token ilk işlem gününde yüzde 400 prim yaptı!

Fenerbahçe Token ilk işlem gününde yüzde 400 prim yaptı!

Fenerbahçe Token, dün işleme açıldı. Açılış sonrasında gelen yoğun rağbet Paribu'yu zaman zaman kilitlerken, Fenerbahçe Token ilk günde yüzde 400 civarında prim yaptı.Fenerbahçe Token, dün işleme açıldı. Açılış sonrasında gelen yoğun rağbet Paribu'yu zaman zaman kilitlerken, Fenerbahçe Token ilk günde yüzde 400 civarında prim yaptı.

Dünya Gazetesi'nde yer alan habere göre; hafta başında lansmanı ve ön satışı gerçekleştirilen Fenerbahçe Token'da işlemler dün başladı. 30 Türk Lirası'ndan satışa sunulan 500 bin Fenerbahçe Token'da işlemler, dün saat 14:00 Paribu'da başladı.

Fenerbahçe Token ilk işlem gününde yüzde 400 prim yaptı!

Fenerbahçe Token ilk işlemde 43 Türk Lirası'ndan listelenirken, yoğun talep sebebiyle işlemler zaman zaman aksadı. 

Fenerbahçe Token yüzde 400'e yakın artışla 30 Türk Lirası'ndan 153 Türk Lirası'na çıktı. 

Diğer taraftan Paribu'dan gün içinde yapılan açıklamada "FB/TL paritesinin açılmasını takiben gerçekleşen emir ve işlem yoğunluğu nedeniyle aksaklık yaşanmaktadır. Aksaklığın en kısa sürede çözülmesi için teknik ekibimiz müdahale etmektedir" denildi.

Kripto paralar tasarruf araçları arasında yükselişte!


Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.