Çukurova Balkon

Fikirtepe Anka İnşaat ulaşım!

Fikirtepe Anka İnşaat ulaşım! Fikirtepe Anka İnşaat ulaşım!

Firma: Anka Yapı

Proje: Evim Kadıköy

Fikirtepe Anka İnşaat ulaşım bilgileri haberimizde yer alıyor. Anka İnşaat Fikirtepe'de metrekare birim fiyatı 4 bin 800 lira olarak belirlendi...


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!İlk etapta 550 adet konutun satışa sunulduğu  Anka Yapı  Fikirtepe projesi 3 etaptan meydana geliyor. Fikirtepe Anka İnşaat ulaşım bilgileri haberimizin içerisinde yer alıyor.


Anka İnşaat Fikirtepe projesi toplam 2.500 konuttan oluşuyor. 70 bin metrekare arsa alanında inşa edilen Anka İnşaat Fikirtepe daire fiyatları 220 bin liradan başlayarak yükseliyor.


Metrekare birim fiyatının 4 bin 800 lira olarak belirlendiği Anka İnşaat Fikirtepe projesinde 1+1'lerden, 5,5+1'lere kadar seçenekler bulunuyor. Anka Fikirtepe projesi 24 ay sonra teslim ediliyor.


Anka İnşaat Fikirtepe projesinde daireler 39 metrekare ile 120 metrekare arasında tasarlandı. Anka İnşaat Fikirtepe'de yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, buhar odası, basketbol sahası, voleybol sahası gibi sosyal imkanlar bulunuyor.


Fikirtepe Anka İnşaat ulaşım!


Fikirtepe Anka İnşaat ulaşım adresi: Eğitim Mah. Sadıkoğlu 4 Plaza No:7 Fikirtepe/Kadıköy/İstanbul


Fikirtepe Anka İnşaat ulaşım telefonu: 444 38 11Telefon: 444 38 11

Web adresi: http://ankayapifikirtepe.com/

Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.com


projeye sor