Fikirtepe Muhteşem Yeni Yüzyıl ulaşım!

Fikirtepe Muhteşem Yeni Yüzyıl ulaşım!


Firma: Ceylan İnşaat

Proje: Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları


Toplam 192 adet daireden meydana gelen projede fiyatlar 480 bin TL'den başlıyor. Fikirtepe Muhteşem Yeni Yüzyıl ulaşım bilgileri kapsamında proje Moda'ya 750 metre kadar uzaklıkta bulunuyor.


Daire büyüklüklerinin minimum 91 metrekare, maksimum ise 204 metrekare olarak belirlendiği proje İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy - Fikirtepe'de hayata geçiriliyor.


Adalar ve Fenerbahçe Marina manzarasına cephesine dairesi bulunan projede daire tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak dizayn edildi.


Fikirtepe Muhteşem Yeni Yüzyıl projesinde ödeme seçenekleri kapsamında peşin fiyatına vade farksız 36 ay vade imkanı sağlanıyor. Projede toplam 192 adet daire bulunuyor.


Fikirtepe Muhteşem Yeni Yüzyıl projesinde dairelerin teslimleri 2017 yılında yapılması planlanıyor. Projedeki dairelerin fiyatları 480 bin TL'den başlangıç gösteriyor.


Fikirtepe Muhteşem Yeni Yüzyıl ulaşım bilgileri kapsamında proje Kalamış Marina ve Moda'ya 750 metre, Bağdat Caddesi ve Fenerbahçe Stadı'na 500 metre uzaklıkta yükseliyor.


Tel: 444 70 16 

Web: www.muhtesemyyk.com 

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor