v fiyat listesi

v fiyat listesi

Toplam 192 adet daireden meydana gelen projede fiyatlar 480 bin TL'den başlıyor. Fikirtepe Muhteşem Yeni Yüzyıl ulaşım bilgileri kapsamında proje Moda'ya 750 metre kadar uzaklıkta bulunuyor.

İzmir Folkart Life Bornova ödeme planı!

Toplam 25 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen proje ön talep toplamaya devam ediyor. İzmir Folkart Life Bornova ödeme planı kapsamında yüzde 25 peşin ödemelerde, kalan yüzde 75'lik kısım için 12 ay vade sağlanıyor.

Halkalı İstasyon 24 satış ofisi!

Halkalı İstasyon 24 satış ofisi telefon numarası 0212 244 24 24 olarak belirlendi. Toplam 98 adet daireden oluşan projede ön talep süreci devam ediyor. Projedeki daireler 306 bin TL'den başlıyor.

Bomonti The House Residence fiyatları!

İstanbul Avrupa Yakası Şişli Bomonti'de inşa edilen ve Bomonti The House Residence fiyatları metrekare bazında şekilleniyor. Bomonti The House Residence fiyatları metrekaresi 4 bin 500 dolardan başlıyor.

Dumankaya İnşaat Konsept Halkalı nerede?

İstanbul Avrupa Yakası Halkalı'da inşa edilen ve içinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon ve villa daireleri barındıran Dumankaya İnşaat Konsept Halkalı nerede?

Natura Park Beylikdüzü Konutları'nda fiyatlar 250 bin TL'den başlangıç gösteriyor!

İstanbul Avrupa yakası Beylikdüzü'nde konumlandırılan Natura Park Beylikdüzü Konutları projesinde 64 adet daire ve 7 dükkan yer alıyor. Projenin fiyatları 250 bin liradan başlayarak değişim gösteriyor.

Qent İstinye Haziran’da teslim ediliyor!

Toya Yapı ve Dilek Gayrimenkul ortak girişimi ile Boğaziçi’nin eşsiz atmosferinde ve İstinye Park’ın hemen yanı başında hayat bulan Qent İstinye; sadeliği ve çevreye uyumu ile öne çıkıyor.

Akiş GYO Bağdat Caddesi Erenköy Apartmanı'ndan gayrimenkul sattı!

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Bağdat Caddesi Erenköy Apartmanı'ndan gayrimenkul sattı.

Evimiz Kocaeli'nin temeli atıldı! 990 lira taksitle 2+1!

70 yıla yaklaşan tarihiyle Türkiye’nin en köklü inşaat şirketlerinden Pekdemir İnşaat’ın Kocaeli’nin Başiskele bölgesinde hayata geçireceği 936 konutluk “Evimiz Kocaeli” projesinin temeli atıldı...

VIP Kurtköy fiyat listesi!

VIP Kurtköy fiyat listesi kapsamında dairelerin fiyatları 325 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projedeki daireler 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve müstakil olarak tasarlandı.

Vüska Konya Evleri fiyat listesi!

Vav Yapı tarafından haya geçirilen Vüska Konya Evleri projesi toplam 100 daireden oluşuyor. 4 bloktan oluşan Vüska Konya Evleri projesinin 4 bin 500 metrekaresi yeşil alandan oluşuyor. Vüska Konya Evleri fiyat listesi haberimizde bulunuyor.

Vezüv Konakları Bakırköy güncel fiyat listesi!

Dimar Yapı tarafından hayata geçirilen Vezüv Konakları projesi toplamda 4 bloktan oluşuyor. İstanbul Avrupa Yakası Bakırköy ilçesinde konumlandırılan Vezüv Konakları Bakırköy güncel fiyat listesi bilgilerini haberimizde bulabilirsiniz.

İnnovia Park Evleri fiyat listesi !

İnnovia Park Evleri fiyat listesi kapsamında konutların fiyatları 95 bin liradan başlangıç gösteriyor...

Unikonut fiyat listesi!

1 oda 1 salondan 5 oda 1 salona kadar daire alternatifinin yer aldığı Unikonut fiyat listesi bilgisine göre fiyatlar 146 bin liradan başlıyor, 560 bin liraya kadar yükseliyor...

Tuğba Residence fiyat listesi!

Banka kredisine uygun olan Tuğba Residence fiyat listesi kapsamında projede yer alan 1+1 daireler 41 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor...

Fer Yapı İstwest fiyat listesi!

Satış sürecinin 228 bin TL'den başlayan fiyatlarla devam ettiği Fer Yapı İstwest fiyat listesi bilgisi ve projenin detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz...

Folkart Towers fiyat listesi!

Folkart Towers fiyat listesi kapsamında daireler 189 bin liradan başlıyor. Projede teslimler 2013 yılının Aralık ayında gerçekleşecek...

Beylikdüzü Ay Işığı Vadi Konutları fiyat listesi! 165 bin TL!

Yüzde 70'inin yeşil alan olarak tasarlandığı Beylikdüzü Ay Işığı Vadi Konutları fiyat listesi kapsamında daireler 165 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor...

The First Çankaya fiyat listesi!

Daire fiyatlarının 1+1 daireler için 500 bin liradan başladığı The First Çankaya fiyat listesi 'ne göre maksimum fiyat 3+1 daireler için 1 milyon 977 bin liraya kadar yükseliyor...

Şehrizar Konakları fiyat listesi !

Şehrizar Konakları fiyat listesi kapsamında fiyatlar 2 milyon 100 bin TL'den başlangıç gösteriyor

Teleset Mobilya Ve Güneşli fiyat listesi!

Teleset Mobilya Ve Güneşli fiyat listesi dahilinde daireler 172 bin 700 TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Çoğunlukla 1+1'lerin yer aldığı Ve Güneşli'de metrekare birim fiyatı ise 3 bin 500 TL'den başlıyor...

İstanbul Prestij Park fiyat listesi!

İstanbul-Beylikdüzü'nde hayata geçirilen İstanbul Prestij Park fiyat listesi 'ne göre konutlar 119 bin lira ile 179 bin lira arasında değişen fiyatlarla satılıyor...

v fiyat listesi Haberi

v fiyat listesi

Daire büyüklüklerinin minimum 91 metrekare, maksimum ise 204 metrekare olarak belirlendiği proje İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy - Fikirtepe'de hayata geçiriliyor.


Adalar ve Fenerbahçe Marina manzarasına cephesine dairesi bulunan projede daire tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak dizayn edildi.


Fikirtepe Muhteşem Yeni Yüzyıl projesinde ödeme seçenekleri kapsamında peşin fiyatına vade farksız 36 ay vade imkanı sağlanıyor. Projede toplam 192 adet daire bulunuyor.


Fikirtepe Muhteşem Yeni Yüzyıl projesinde dairelerin teslimleri 2017 yılında yapılması planlanıyor. Projedeki dairelerin fiyatları 480 bin TL'den başlangıç gösteriyor.


Fikirtepe Muhteşem Yeni Yüzyıl ulaşım bilgileri kapsamında proje Kalamış Marina ve Moda'ya 750 metre, Bağdat Caddesi ve Fenerbahçe Stadı'na 500 metre uzaklıkta yükseliyor.


Tel: 444 70 16 

Web: www.muhtesemyyk.com 

Tülay...