Focus Eyüp 2019'da teslim! Yeni proje!

Focus Eyüp 2019'da teslim! Yeni proje! Focus Eyüp 2019'da teslim! Yeni proje!

Firma: Ftaş Yapı

Proje: Focus Eyüp

Ftaş Yapı tarafından hayata geçirilen Focus Eyüp projesi 3 blokta, 170 daire ve 3 misafir konaklama dairelerinden oluşuyor. 2019 yılında teslim edilmesi öngörülen proje İstanbul Eyüp'te yükseliyor. 

27 bin metrekarelik inşaat alanına sahip Focus Eyüp projesinde  3 blokta, 170 daire ve 3 misafir konaklama daireleri bulunuyor. 8 ticari ünitenin de yer aldığı projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri sunuluyor.  

Kat planları için tıklayın

Focus Eyüp projesi, İstanbul Eyüp'te tarihi ilçenin her yere ulaşımı en kolay olan noktasında yer alıyor. 2019 yılı başı bitirilmesi planlanan tramvay hattı projenin hemen ön tarafına geliyor. 
 
Pierre Loti, feshane, tarihi kütüphaneler, hamamlar, çeşmeler gibi önemli mekanlarla çevrili Focus Eyüp projesi  Ftaş Yapı  imzasını taşıyor. 

 

Focus Eyüp'te ödeme planı:

Peşin ödemede yüzde 6 indirim, vadeli ödemede ise yüzde 35 peşinat ve kalanı teslim tarihinde herhangi bir faiz uygulanmayacak şekilde ödeniyor. 

2019 yılının Eylül ayında teslim edilmesi öngörülen projede metrekare birim fiyatları 6 bin TL'den başlıyor.

Akıllı ev sistemiyle benzersiz bir yaşam sunacak Focus Eyüp projesinde çocuk parkı, basketbol sahası, ortak peyzaj ve dinleme alanı, cep sinema, fitness, hamam, sauna, tuz odası, havuz, masa tenisi, hobi salonu ve kapalı otopark mevcut.

Focus Eyüp lokasyon olarak Bilgi Üniversitesi 3,5 kilometre, Haliç Üniversitesi 4,5 kilometre, İstanbul Ticaret Üniversitesi 5 kilometre, Bezm-i Alem Vakıf Üniversitesi 4,5 kilometre, Nişantaşı Üniversitesi 4,5 kilometre, Vialand 2,5 kilometre, Miniatürk 4,4 kilometre, G.O.P Taksim İlk Yardım Hastanesi 3 kilometre, Eyüp Devlet Hastanesi 4 kilometre, Özel Alibeyköy Hastanesi 1 kilometre, Özel Başarı Hastanesi 4 kilometre, Avrasya Hospital 5 kilometre mesafede yer alıyor. 

Focus Eyüp'ten araçla Maslak ya da Levent'e ulaşmak 15 dakika sürüyor. Projeden ayrıca 15 Temmuz Şehitleri Köprüsü 16 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü 10 dakika, Yavuz Sultan Selim köprüsü 23 dakika, Alibeyköy Cep otoparkı 4 dakika uzaklıkta bulunuyor. 
 

 

 

 

SATIŞ OFİSİ
Adres: Çırçır Mh. Uygar Sk. No:1-11 Eyüp / İSTANBUL


Tel: 444 8 422
Web: http://www.focuseyup.com/
 


projeye sor

pus