Foresta Sarıyer'de 1+1 daireler 300 bin TL!

Foresta Sarıyer'de 1+1 daireler 300 bin TL!

Firma: Turyapı

Proje: Foresta Sarıyer

Foresta Sarıyer, İstanbul'da unutulmaya yüz tutmuş doğal ve yeşil bir yaşamı yeniden canlandırıyor. Metropol içinde doğal yaşam imkanı sunan Foresta Sarıyer'in bahçe katları yoğun ilgi görüyor.1+1 daireler300 bin lira...
Foresta Sarıyer, İstanbul'da unutulmaya yüz tutmuş doğal ve yeşil bir yaşamı yeniden canlandırıyor. Metropol içinde doğal yaşam imkanı sunan Foresta Sarıyer'in satışa sunulan bahçe katlarına ise doğa ile iç içe bir yaşam sürmek isteyen kesimler ve üniversiteli gençler yoğun ilgi gösteriyor. 


Foresta Sarıyer de 1+1 daireler 300 bin TL!


Güvenilir ve sağlam konutların markası Turyapı, Foresta Sarıyer'de dört bir yanı ormanlarla kaplı, yeşilin her türlüsüne ev sahipliği yapan el değmemiş bir doğa parçasında modern ve konforlu bir hayat sunuyor. İstanbullulara yemyeşil ve konforlu bir hayat sunduklarını ifade eden  Turyapı  Yönetim Kurulu Üyesi Atakan Turpcu, daha önce satışa çıkardıkları dairelerin tükendiğini, satışa yeni çıkardıkları bahçe katlarının ise yoğun ilgi gördüğünü belirtiyor. Turpcu, ev sahibi olmak isteyen kesimlere ve yatırımcılara 120 aya varan vade imkanı ve yüzde 0.01'den başlayan faiz oranı kolaylığı sağladıklarını, Foresta Sarıyer'de sundukları doğal ortamın ve modern imkanların benzeri olmadığının da altını çiziyor.


Yeşil bir dünya, konforlu bir yaşam

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü, Belgrad Ormanı, Rumeli Kavağı, Kilyos, Gümüşdere ve Kısırkaya plajlarına komşu konumuyla metropol içinde huzurlu bir yaşam sunan Foresta Sarıyer, İstanbul'da betona yenilmemiş ve insan eli en az değmiş, en doğal ortamında yer alıyor. Foresta Sarıyer'in yaşam alanı içinde bulunan özel açık yüzme havuzları, güneşlenme alanları, doğal yürüyüş ve koşu parkuru gibi imkanlar günün stresini atma ve spor yapma olanağı sağlıyor.


Doğa ile içiçe konforlu bir yaşam merkezi olan Foresta Sarıyer'de yer alan konutlar Çınar, Sedir, Defne, Ardıç ve Ladin adlarını taşıyor. Daire tiplerinde ise tercih edilen yaşam tarzına göre stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri sunuluyor. Tüm bloklarda çatı dubleksi bulunan Foresta Sarıyer'de geniş ufuklu teras keyfi de yer alıyor. Bununla birlikte, İstanbul ölçeğinde 3. derecede deprem bölgesinde yer alan ve jeolojik açıdan çok sağlam bir zemin üzerinde bulunan Foresta Sarıyer, Turyapı kalitesiyle depreme karşı 'çifte güvenlik' avantajı sağlıyor.


Ulaşım rahat ve kolay

Karayolu, demiryolu ve deniz yolu ulaşımı Foresta Sarıyer'e en elverişli konumlarda yer alıyor. Yeni hizmete giren Çayırbaşı Tüneli ile Foresta Sarıyer'in Maslak'a ve Rumeli Feneri'ne olan mesafesi sadece 10 dakika. Metroya, Şehir Hatları'na ve İDO Sarıyer İskelesi'ne ise beş dakika mesafede bulunuyor. Foresta Sarıyer'in bir diğer avantajı ise yapımının 2015 yılında tamamlanacağı açıklanan 3. Boğaz Köprüsü'ne olan yakınlığı.  Telefon : 0212 342 01 50 - 342 25 98 (pbx)

GSM : 0549 717 70 47

Web Adresi: http://www.foresta.com.trprojeye sor