Gayrimenkul Geliştirme Finansmanı Sertifika Programı 2 Kasım'da!

Gayrimenkul Geliştirme Finansmanı Sertifika Programı 2 Kasım'da!ÖzÜ AA PGM’nin GYODER işbirliği ile gerçekleştireceği “Gayrimenkul Geliştirme ve Finansmanı Sertifika Programı” 2 Kasım 2016’da başlıyor.


ÖzÜ AA PGM’nin GYODER işbirliği ile gerçekleştireceği “Gayrimenkul Geliştirme ve Finansmanı Sertifika Programı” 2 Kasım 2016’da başlıyor.


NEDEN AA PGM?

ÖzÜ AA PGM perakende ve gayrimenkul sektörleri odaklı, akademik bilgiyi profesyonel iş tecrübesiyle birleştirdiği özel eğitim programları hazırlıyor. Özel tasarlanmış sertifika programları rekabetçi pozisyonlarını koruyan şirketlerde çalışan profesyonellerin sektöre özgü iş beceri ve bilgilerini geliştirmesine katkıda bulunuyor. Ayrıca eşi bulunmaz bir sektörel networking imkanı da sağlıyor.


Modül 1: Gayrimenkul Finansmanına Giriş / Real Estate Finance Fundamentals2-3 Kasım 2016

Modül 2: Gayrimenkul Piyasası Analizi / Real Estate Market Analysis*4 Kasım 2016

Modül 3: Ticari Gayrimenkul Geliştirme Projeleri Finansal Fizibilite Analizi / Commercial Real Estate Development24-25 Kasım 2016

Modül 4: Gayrimenkule Dayalı Sermaye Piyasası Araçları (İleri Seviyede Gayrimenkul Finansmanı) / Real Estate Capital Markets (Real estate finance advanced level)22-23 Aralık 2016

Modül 5: Küresel Ölçekte Gayrimenkul Piyasaları / Global Real Estate MarketsOcak 2017 (2 gün)


Sertifika Programı katılım ücreti 4.000 TL + %8 KDV’dir.

GYODER üyeleri %50 burstan yararlanabilecektir.

Beş öğrenciye tam burs verilecektir.