Gaysan Mobilya'dan dar mekanlara pratik çözümler

Gaysan Mobilya'dan dar mekanlara pratik çözümler Gaysan Mobilya'dan dar mekanlara pratik çözümler

Türkiye'de açılır kapanır ve hareketli modüler mobilya üretimi yapan Gaysan, inovatif ve çok fonksiyonlu ürünleriyle dar mekânları maksimum düzeyde kullanım imkânı sağlıyor‘Hayatınıza Yer Açın' sloganıyla özellikle küçük metrekareli yaşam alanlarının birden fazla amaca yönelik kullanımında kişilere farklı alternatifler sunuyor. GAYSAN, gerçekleştirdiği projeler ile konutların yanı sıra ofis, home-ofis, stüdyo daire, otel, hastane, öğrenci yurdu gibi mekânların her bir metrekaresini değerlendirerek geniş alanlar yaratıyor.

GAYSAN Mobilya Genel Müdürü Can Özdemir, 1970'li yıllarda otomotiv sektörüne amortisör üretimi yaparken, aynı ürünü mobilyada kullanmaya karar verdiklerini ve mobilya sektörüne böylelikle girdiklerini belirterek, “GAYSAN'ı geleneksel mobilya üretimi yapan bir mobilya firmasından çok; tasarım, teknik ve kalite yönünden sürekli yenilenip geliştirilen akıllı ürünleriyle kişilerin hayatlarını kolaylaştıran lider marka olarak konumlandırdık” dedi. Özdemir; ana felsefelerinin giderek daralmakta olan yaşam alanları için en az yeri işgal ederek alan tasarrufu sağlayan ideal tasarımlar yapmak ve müşterilerine maksimum yaşam konforu sunmak olduğunu özellikle vurguluyor.

Kuruluş tarihi 1986 olan GAYSAN Mobilya, ülke genelinde 10 noktada, yurt dışında ise Avusturya, Azerbaycan, Bulgaristan ve Belarus'ta bulunan bayileri aracılığıyla hizmet veriyor. Üretim merkezi İstanbul Beylikdüzü'nde ve merkez showroomu İkitelli Masko'da olan GAYSAN, kuruluşunun 24. yılında özellikle yurtdışındaki bayii sayısını arttırarak yakın gelecekte Türkiye'de olduğu gibi dünya çapında marka olmayı hedefliyor.
 
Açılınca Yatak Kapanınca Gardırop, TV Ünitesi, Masa ya da Kütüphane
GAYSAN'ın ürettiği mobilyalar, dar mekanları mümkün olduğunca geniş hale getirerek, açıldığında yatak, kapatıldığında ise gardırop, televizyon ünitesi, masa ya da kütüphane özelliği kazanıyor. İşlevlerine katkısı olmayan öğelere tasarımlarında yer vermeyerek sadeliği ön planda tutan, alan tasarrufu ve yaşam çözümleri sunan, kaliteli ve yenilikçi kimliğiyle, GAYSAN ürünleri, 7 den 70 ‘e her yaş grubu tarafından tercih ediliyor.
 
GAYSAN ürünlerinin açılıp kapanma özelliğine bağlı olarak tüm detayların düşünüldüğü de görülüyor. Örneğin; yatak üniteleri, özel bir mekanizma sayesinde içinde yorgan ve yastığın sabit kalacağı şekilde katlanarak kapatılabiliyor. Ayrıca yine GAYSAN tarafından tüm standart ölçülerde üretilen ve duvar yatak ünitelerine ekstra çalışma konforu sağlayan GAYSAN yatakları yaysız olma özelliğine bağlı olarak mobilya ile birlikte katlanabiliyor. Tek ve çift kişilik hareketli ve dönüşebilir modüler duvar yatakları 357 TL ile 2 bin 250 TL fiyat aralığında tüm GAYSAN mağazalarında bulmak mümkün.
 
2 Metrelik Duvar Yeterli
Standart bir genç odasında kullanılan yatak, çalışma masası, kitaplık, gardırop vb. ana ürünlerden her biri gün içinde ihtiyaca göre farklı zaman dilimlerinde kullanılır ve diğer üniteler kullanım dışı kalarak mevcut alanı işgal eder. GAYSAN, ürettiği yaratıcı ve akıllı çözümler ile ihtiyaç duyulan tüm bu ürünleri tek bir ünitede kullanıma sunuyor, üstelik sadece 2 metrelik bir duvarda. Ürettiği tüm mobilya ünitelerinde venge, ceviz, meşe, armut, kayın gibi ağaç renklerinin yanı sıra kırmızı, mavi, lila, sarı, yeşil, turuncu vs. renk alternatifleri de kullanılabiliyor. En çok tercih edilen renk ise doğal huş.
 
GAYSAN Mobilya Hakkında:
Ülkemizin ilk ve tek hareketli mobilya üreticisi olan GAYSAN çeyrek asıra yakın geçmişi boyunca çok fonksiyonlu, hareketli duvar yatakları üretiminde uzmanlaşmış ve bu çizgide dünya çapında ürün çeşitliliğine ulaşmıştır. Tasarım, teknik ve kalite yönünden sürekli geliştirilen ve tüm tasarımları patentli olan GAYSAN ürünleri yurtiçi ve yurtdışında halen yaklaşık 100.000 hanede ailelerin hayatına yer açmaya devam etmektedir. Merkezi İstanbul İkitelli'de Masko Mobilya Kenti'nde bulunun GAYSAN Mobilya'nın Türkiye'de 10 bölgede bayisi mevcuttur. Yurtdışında ise MONELLO markasıyla Avusturya, Azerbaycan, Bulgaristan ve Belarus bayileri dışında önemli yeni satış noktaları oluşturma sürecindedir.
 
GAYSAN Mobilya ve ürünleri hakkında detaylı bilgiye www.gaysan.com ya da 212 675 06 07'den ulaşabilirsiniz.