Gazi Mustafa Kemal Atatürk sosyal tesisleri bugün açılacak!

Gazi Mustafa Kemal Atatürk sosyal tesisleri bugün açılacak!

Dumlupınar’da gazeteci Uğur Dündar’ın girişimleri ile Ankara-Yenimahalle Belediyesi tarafından yaptırılan Gazi Mustafa Kemal Atatürk sosyal tesisleri bugün açıldı.Türkiye’nin en güvenilir ismi duayen gazeteci Uğur Dündar’ın girişimleri ile Ankara-Yenimahalle Belediyesi tarafından inşa edilen Gazi Mustafa Kemal Atatürk sosyal tesislerinin açılışı bugün gerçekleştirilecek.

Sözcü Gazetesi'nde yer alan habere göre, düzenlenen törene Sözcü yazarları Uğur Dündar, Yılmaz Özdil’in yanı sıra CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve vatandaşlar katılacak.

Duayen gazeteci Dündar, açılışı bugünkü köşesinde şu ifadelerle anlattı:

Bugün değerli kardeşim Yılmaz Özdil ve her şeylerini o muhteşem zafere borçlu olduklarının bilincindeki sevgili yurttaşlarımızla Dumlupınar'dayız… Şehit kanıyla sulanmış kutsal topraklarda hem Cumhuriyet Bayramı'mızın 95'inci yıldönümünü kutlayacağız, hem de Ankara-Yenimahalle Belediyesi'nin armağanı olan Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk sosyal tesislerinin açılışına katılacağız. Bu anlamlı günde Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, Cumhuriyet'i kurduğu silah arkadaşları ve bedenlerini bu cennet vatana siper eden tüm şehitlerimizin aziz hatıraları önünde sevgi, saygı ve minnetle eğiliyor, rahmet diliyorum. Şanlı Cumhuriyet Bayramı'mız hepimize kutlu olsun.