Gaziemir Aktepe ve Emrez kentsel dönüşüm mimari proje yarışması sonuçları!

Gaziemir Aktepe ve Emrez kentsel dönüşüm mimari proje yarışması sonuçları!

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Gaziemir Aktepe ve Emrez Mahalleleri Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Alanı Kentsel Tasarım ve Mimari Fikir Projesi Yarışması'nın sonuçlarını açıkladı. Yarışma sonuçları bugün Resmi Gazete'de yayımlandı...



İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığından:


GAZİEMİR AKTEPE VE EMREZ MAHALLELERİ KENTSEL DÖNÜŞÜM VE GELİŞİM ALANI KENTSEL TASARIM VE MİMARİ FİKİR PROJESİ YARIŞMASI SONUÇLARI

Yarışmanın kolokyumu 03 Ekim 2015 tarihinde Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezinde yapılacaktır. Yarışmaya katılan tüm projeler Adnan Saygun Sanat Merkezi Alt Sergi Salonunda 03 Ekim 2015 tarihinden itibaren 15 gün boyunca sergilenecektir. Sergi ücretsiz ve herkese açık olacaktır.

 

EŞDEĞER ÖDÜL

EKİP

NURHAK İNAN KARAÇAY - PEYZAJ MİMARI (EKİP BAŞI)

İLKER ERTUĞRUL - Y.MİMAR

AMBER EROYAN

DANIŞMANLAR

NURTEN DOĞAN ERTUĞRUL - Y.ÇEVRE MÜHENDİSİ

YARDIMCILAR

ZEYNEP OBA - Y.MİMAR

 

EŞDEĞER ÖDÜL

EKİP

İBRAHİM ALP - ŞEHİR PLANCISI (EKİP BAŞI)

JÜLİDE ALP - ŞEHİR PLANCISI

OKNUR ÇALIŞKAN - MİMAR

DANIŞMANLAR

MEHMET ZEYAT HATTAPOĞLU - PEYZAJ MİMARI

 

EŞDEĞER ÖDÜL

EKİP

H. BÜŞRA AL - Y.MİMAR (EKİP BAŞI)

BERRİN ÖZDEMİR - MİMAR

İLKER İĞDELİ - Y.MİMAR

DANIŞMANLAR

ADEM ALTINTAŞ -ŞEHİR PLANCISI

SENA İKİZ - PEYZAJ MİMARI

YARDIMCILAR

OZAN ÇELİK - ÖĞRENCİ

BİHTER ÖZTÜRK - MİMAR

TOLGAHAN AKBULUT - ŞEHİR PLANCISI

ÇAĞLA ÖZARDALI - MİMAR

SALİH ÖZKAN DURSUN - MİMAR

ÖZGE TAŞAR - ÖĞRENCİ

AYKUT İĞDELİ - ÖĞRENCİ

ELİF GÖZLÜGÖL - MİMAR

SİNE YEŞİLKAYA - MİMAR

 

EŞDEĞER ÖDÜL

EKİP

SÜLEYMAN AKKAŞ - MİMAR (EKİP BAŞI)

NİHAL ŞENKAYA AKKAŞ - MİMAR

DANIŞMANLAR

GÜLSEV KAPUCU - PEYZAJ MİMARI

NEVZAT UTKAN ILICALI - ŞEHİR PLANCISI

YARDIMCILAR

CİHAT ÖMER AKGÜN - MİMAR

BAHAR TAŞÇI - ÖĞRENCİ

YASİN GÜL - ÖĞRENCİ

ÖZLEM REİS - ÖĞRENCİ

 

EŞDEĞER ÖDÜL

EKİP

SEÇKİN KUTUCU - Y.MİMAR (EKİP BAŞI)

EBRU YILMAZ - Y.MİMAR

YONCA KUTUCU - MİMAR

DANIŞMANLAR

UĞUR BOZKURT - Y.ŞEHİR PLANCISI

ELVİN SÖNMEZ GÜLER - PEYZAJ MİMARI

İLKER KAHRAMAN - Y.MİMAR

YARDIMCILAR

BEYZA NUR BEYDİLLİ - MİMAR

ESRA CEVİZCİ - MİMAR

CAN HOŞ - ÖĞRENCİ

OĞUZHAN ZEYTİNOĞLU - MİMAR

ENGİN TAYFUN BAKIŞ - ÖĞRENCİ

ERIC OGWAL - ÖĞRENCİ

ORHAN ASAN - ÖĞRENCİ

MANSİYON

EKİP

TARIK YAŞAR - PEYZAJ MİMARI (EKİP BAŞI)

TUĞYAN KEPKEP - PEYZAJ MİMARI

TUNAY KANTÜRER - MİMAR

DANIŞMANLAR

İBRAHİM CİHAN KONDUMER

YARDIMCILAR

ALİCAN KARALAR - ÖĞRENCİ

LİZGE OTURAN - ÖĞRENCİ

ZEYNEP GÜNÖZ - ÖĞRENCİ

SUAT BATUHAN ESİRGEN - ÖĞRENCİ

 

MANSİYON

EKİP

SACİT ARDA KARAATLI - MİMAR (EKİP BAŞI)

LEBRİZ ATAN - MİMAR

DANIŞMANLAR

ELİF DEMİROĞLU - ŞEHİR PLANCISI

SÜVEYDA BAYRAKTAR ATAGÜR - PEYZAJ MİMARI

 

MANSİYON

EKİP

AHMET ÜNVEREN - Y.MİMAR (EKİP BAŞI)

AHMET ONKAŞ - MİMAR

CAN GÖRGÜN - MİMAR

DANIŞMANLAR

AHMET ONUR ALTUN - ŞEHİR PLANCISI

SEMA BOYOĞLU - PEYZAJ MİMARI

MANSİYON

EKİP

METİN KILIÇ- MİMAR (EKİP BAŞI)

DÜRRİN SÜER KILIÇ - MİMAR

DENİZ GÜNER - DR.MİMAR

FULYA SELÇUK - MİMAR

ALİ CAN HELVACIOĞLU - MİMAR

İREM İNCE - ŞEHİR PLANCISI

İPEK KAŞTAŞ UZUN - PEYZAJ MİMARI

YARDIMCILAR

BİNNAZ UYGUR - ÖĞRENCİ

ZEYNEP SOYSAL - ÖĞRENCİ

ALİ YONTUCU - ÖĞRENCİ

ENİSE HATİPOĞLU - ÖĞRENCİ

MERVE KARTAL - ÖĞRENCİ

GÖKÇE ÇELİKBİLEK - ÖĞRENCİ

DİCLEHAN BEKİR - ÖĞRENCİ

 

MANSİYON

EKİP

AYHAN USTA - Y.MİMAR (EKİP TEMSİLCİSİ)

GÜLAY USTA - Y.MİMAR

ALİ KEMAL ŞEREMET - MİMAR

DANIŞMANLAR

 ENGİN AKTAŞ - PEYZAJ MİMARI

ADEM ALTINTAŞ - ŞEHİR PLANCISI

YARDIMCILAR

AHMET TÜREL - MİMAR

İBRAHİM YILMAZ - MİMAR

GÖKSU ÖZALP - ÖĞRENCİ

BEKİR TOPALOĞLU - ÖĞRENCİ

MELİH KAMOĞLU - ÖĞRENCİ

AYŞEGÜL KEN - ÖĞRENCİ

MERVE CAYMAZ - ÖĞRENCİ

ÖZGE ÖZÖKÇE - ÖĞRENCİ

7850/1-1