Gebze Milli Emlak arsa ve fabrika binası satacak!

Gebze Milli Emlak arsa ve fabrika binası satacak!Kocaeli Defterdarlığı Milli Emlak Dairesi Gebze Emlak Müdürlüğü Darıca ve Gebze'de 3 arsa ile bir fabrika binasını satışa çıkardıKocaeli Defterdarlığı Milli Emlak Dairesi Gebze Emlak Müdürlüğü Darıca ve Gebze'de 3 arsa ile bir fabrika binasını satışa çıkardı.

Gebze Milli Emlak'dan alınan bilgilere göre Darıca ve Gebze'de satışa çıkarılan arsalar bin 404 metrekare ile 6 bin 784 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip. Arsalar için istenen tahmini bedeller ise 465 bin TL ile 800 bin TL arasında değişirken istenen geçici teminat bedelleri de 195 bin TL ile 240 Ben TL arasında kaldı.

Arsalara ek olarak Gebze Milli Emlak'ın satışa çıkardığı fabrika binası ise 5 bin 429 metrekare arsaya sahip. Bu fabrika binası için istenen tahmini bedel ise 910 bin TL olurken geçici teminatta 273 bin TL oldu.

Satışa çıkan tüm taşınmazlar için ihale 28 Haziran 2010 tarihinde saat 15.40 ile 17.00 arasında Kocaeli Defterdarlık binasında yapılacak.
Hüseyin BELİBAĞLI/emlakkulisi.com

YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.