11 / 08 / 2022

GİSP, Markalı Gayrimenkul Yatırımları'nı masaya yatırıyor!

GİSP, Markalı Gayrimenkul Yatırımları'nı masaya yatırıyor!

Gayrimenkul İçin Strateji Platformu (GİSP), Markalı Gayrimenkul Yatırımları toplantısını GİSP Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ferzan Çelikkanat moderatörlüğünde düzenliyor. Toplantıda, markalaşmanın” gayrimenkul sektörüne sağladığı katkıları ve kentsel dönüşümdeki rolü konuşulacak.GİSP (Gayrimenkul İçin Strateji Platformu), “Markalı Gayrimenkul Yatırımları”nı masaya yatırıyor. 

Sektörün önde gelen isimleri, GİSP Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ferzan Çelikkanat moderatörlüğünde gerçekleştirilecek GİSP Gayrimenkul Türkiye Yuvarlak Masa Toplantısı’nda, “markalaşmanın” gayrimenkul sektörüne sağladığı katkıları ve kentsel dönüşümdeki rolünü konuşacaklar.


FERZAN ÇELİKKANAT

ER Yatırım - Genel Müdürü

GİSP – Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı


2000 yılında, Akdeniz Üniversitesi Turizm ve Otel Yöneticiliği lisans bölümünden mezun olmuştur.

İş hayatına 2001 yılında Greater New Orleans Area, USA Marriott Hotels’de yönetici olarak başlamıştır.

Kariyerine 2004 – 2005 yılları arasında The Marmara Collection’da Operasyon Müdürü, olarak devam etmiştir. 2005-2010 yılları arasında Astaş Holding ‘de Genel Koordinatör, 2010-2012 yılında Koç Holding iştiraki olan Divan Group bünyesinde İş Geliştirme Müdürü olarak çalışmıştır. 2013 yılından itibaren Er Yatırım Group Genel Müdürü olarak iş hayatına devam etmektedir. Turizm Yatırımcıları Derneği ve Gayrimenkul İçin Strateji Platformu Derneği Yönetim Kurulu üyesi olan Ferzan Çelikkanat, 2002 yılında Southern State University ‘den Satış ve Pazarlama bölümünde yüksek lisans derecesi almıştır, iyi derece de İngilizce ve Almanca bilmektedir.


AYLA HAYFEGİL 

Servotel Corporation - Yönetici Ortak


Boğaziçi Üniversitesi, İşletme Fakültesi, Siyasal Bilgiler bölümünden mezun olmuştur. 

Alkas Retail & Entertainment Consulting’da başlayan profesyonel iş hayatı, Kemer Yapı, Hamoglu Holding, Klassis Hotels, Resorts & Casinos’da devam etmiştir. 

GYODER ve ULI gibi kuruluşlara üyedir. Ayla Heyfegil, turizm, konut, karma kullanım ve ofis fonksiyonlarına sahip projelerin gelişmesindeki deneyimi ile Türkiye’nin en önde gelen projelerine konsept yaratımı, tasarım yönetimi, proje geliştirme, koordinasyon, satış ve pazarlama konularında danışmanlık hizmeti sunmaktadır. 


ONUR KURÇ 

Accor Türkiye – Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı 


1994’te Etiler Turizm Otelcilik Lisesi’nden mezun olmuştur.

Gazi Üniversitesi Ticaret Turizm Fakültesi Turizm İşletmeciliği bölümünden mezun olmuştur. 2007 yılından bu yana otel yatırımları üzerine çalışmaktadır.

2007 - 2012 yılları arasında Servus International’de sırasıyla Hospitality Project Consultant ve VP Finance & Operations olarak görev almıştır. 2012 yılından bu yana Accor Türkiye’de Vice President Development olarak görev yapmaktadır. 


AYÇA KIRKER 

Divan Grup – İş Geliştirme Müdürü


Ayça Kırker Matraş, Çalık Holding gibi şirketlerde Avrupa, Uzakdoğu ve Orta Doğu gibi bölgelerin operasyonunun yürütülmesi ve bu bölgelerin büyütülmesinden sorumlu olarak iş hayatına başladı. Sonrasında bünyesinde otel yatırımları da barındıran 

Tunc Group’ta hem tekstil hem de turizm alanında Genel Koordinatör olarak çalıştı. Daha sonra I&C International şirketinde gayrimenkul ve yatırım bölümünde İş Geliştirme Direktörü/ Partner olarak şirketin faaliyet gösterdiği alanlarda geliştirilmesinde ve şirketin büyütülmesinde görev aldı. 2013 yılından bugüne de Divan Grubu’nun otel, rezidans, pastane, restoran gibi alanlardaki 22 adet markası için hem yurtiçi hem de yurtdışında İş Geliştirme Müdürlüğü görevine devam etmektedir. Marmara Üniversitesi İşletme bölümü mezunu olan Ayça Kırker, Yeditepe Üniversitesi’nde MBA’ini tamamladıktan sonra yine Marmara Üniversitesi’nde yönetim ve organizasyon dalında doktorasına devam etmekte.