Giz İnşaat, 8. Giz ofis projesini hayata geçiriyor! Yeni proje!

Giz İnşaat, 8. Giz ofis projesini hayata geçiriyor! Yeni proje! Giz İnşaat, 8. Giz ofis projesini hayata geçiriyor! Yeni proje!

Firma: Giz İnşaat

Giz İnşaat, 7 Giz ofis projesinden sonra yeni projesinin inşaatına da yakında başlayacak. Sekizinci Giz ofis projesinin Büyükdere Caddesi, Maslak ya da Zincirlikuyu hattında yükselmesi planlanıyor...1992 yılında Spring Giz ile bölgenin ilk plazasını yapan Giz İnşaat, Maslak'ta üretime devam etme kararı aldı. 20 yıllık süreçte Giz markalı yedi plazayı bölgeye kazandırdı. 


2011'den beri üretime ara veren  Giz İnşaat  bu yıl tekrar yatırım yapacak. Yeni yatırım noktası ise yine Avrupa Yakası olarak belirlendi. 


Sekizinci Giz Plaza da İstanbul'un Avrupa Yakası içinde Maslak ya da Zincirlikuyu hattında inşa edilecek. Ofis projesi olacak Giz Plaza için düşünülen diğer bir nokta ise Büyükdere Caddesi...


25-30 bin metrekarelik alanda kurulacak olan ofis binası için belirlenen yerlerden biri eski bir ofis binası, biri kentsel dönüşüm alanı, biri de boş arsa.


Birkaç ay içinde netleşecek olan yeni Giz Plaza'nın yatırım bedeli de tercih ettikleri noktaya göre belirlenecek. 


Fizibilite çalışmalarının sürdüğü yeni Giz Plaza'nın metrekare başına inşaat maliyetinin ise 1200-1500 dolar olacağı tahmin ediliyor. 


0212 290 24 40

http://www.gizinsaat.com/

Kübra GENÇ/Emlakkulisi.com