giz plaza

giz plaza

Giz İnşaat, 7 Giz ofis projesinden sonra yeni projesinin inşaatına da yakında başlayacak. Sekizinci Giz ofis projesinin Büyükdere Caddesi, Maslak ya da Zincirlikuyu hattında yükselmesi planlanıyor...

Beybi Giz Plaza nerede? Havadan videosu!

Beybi Giz Plaza projesi www.havadanemlakvideo.com ekibi tarafından görüntülendi

Elmir Emlak İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Elmir Emlak İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Zakarıa Elmır tarafından 50 bin TL sermaye 12 Şubat'ta Sarıyer, Maslak Mahallesi, Maslak Meydan Sokak Baby Giz Plaza'da kuruldu.

State Nuclear Electrıc Power Plannıng Desıng&Research Instıtute Merkezi Çin Halk Cum.İst.Merkez Şb. açıldı!

State Nuclear Electrıc Power Plannıng Desıng&Research Instıtute Merkezi Çin Halk Cum.İst.Merkez Şb. Bilal Kaçacak Şube Müdürlüğü'nde 10 bin TL sermaye ile 15 Ekim'de Maslak, İz Giz Plaza'da açıldı.

Ev Arıyorum Gayrimenkul Reklam ve İnternet Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Ev Arıyorum Gayrimenkul Reklam ve İnternet Hizmetleri Limited Şirketi, Cihan Jiyan Acar tarafından 200 bin TL sermaye ile 17 Ağustos'ta Sarıyer, Maslak Mahallesi, Meydan Sokak, Beybi Giz Plaza'da kuruldu.

Rukin Al Bakkar İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Rukin Al Bakkar İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Mohamad Albakkar tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 28 Mayıs'ta Veko Giz Plaza Sarıyer Maslak'ta kuruldu.

YND Gayrimenkul Yatırım Geliştirme İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

YND Gayrimenkul Yatırım Geliştirme İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi, Semih Şeftali Yönetim Kurulu Üyeliği'nde 50 bin TL'lik sermaye ile 20 Nisan'da Apa Giz Plaza'da kuruldu.

SKY Build İnşaat Taşımacılık Lojistik ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

SKY Build İnşaat Taşımacılık Lojistik ve Ticaret Limited Şirketi, Alfreds Saltis tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 13 Ocak'ta Sarıyer, Beybi Giz Plaza, Maslak Mahallesi'nde kuruldu.

CCT Gayrimenkul Pazarlama ve Danışmanlık Anonim Şirketi kuruldu!

CCT Gayrimenkul Pazarlama ve Danışmanlık Anonim Şirketi, Cenan Can Tekin, Ahmet Ruhi Tekin tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 11 Aralık'ta Baby Giz Plaza'da kuruldu.

ATG Emlak İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

ATG Emlak İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Saad Al Adhami tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile Sarıyer, Maslak Mahallesi, Veko Giz Plaza'da kuruldu.

AKVPH İnşaat Danışmanlık Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

AKVPH İnşaat Danışmanlık Ticaret Anonim Şirketi, 100 bin TL'lik sermaye bedeli ile 18 Ağustos tarihinde Sarıyer, Maslak, Büyükdere Caddesi, Meydan Sokak, Veko Giz Plaza'da kuruldu.

İON Yapı Mimarlık Dekorasyon İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İON Yapı Mimarlık Dekorasyon İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Emrah Çakar tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 3 Haziran'da Sarıyer, Maslak, Veko Giz Plaza'da kuruldu.

Spring Giz Plaza'nın 18. katı satılıyor!

Spring Giz Plaza'nın 18. katı satılıyor. Projede; Fan Coil ısıtma soğutma sistemi, 4 adet 16 kişilik Kone marka asansör, resepsiyon ve kartlı geçiş sistemi, 8 araçlık kapalı otopark, fiberoptik iletişim alt yapısı bulunuyor.

Spring Giz Plaza'nın havadan videosu!

İstanbul Avrupa yakasında Maslak bölgesinde hayata geçirilen Spring Giz Plaza projesi 31 Ekim 2013 tarihinde www.havadanemlakvideo.com ekibinden kameraman Sayen Kaspar tarafından havadan görüntülendi

Veko Giz Plaza'nın havadan görüntüleri!

İstanbul Avrupa yakasında Maslak bölgesinde hayata geçirilen Veko Giz Plaza projesi 31 Ekim 2013 tarihinde www.havadanemlakvideo.com ekibinden kameraman Sayen Kaspar tarafından havadan görüntülendi

giz plaza

giz plaza giz plaza

1992 yılında Spring Giz ile bölgenin ilk plazasını yapan Giz İnşaat, Maslak'ta üretime devam etme kararı aldı. 20 yıllık süreçte Giz markalı yedi plazayı bölgeye kazandırdı. 


2011'den beri üretime ara veren Giz İnşaat bu yıl tekrar yatırım yapacak. Yeni yatırım noktası ise yine Avrupa Yakası olarak belirlendi. 


Sekizinci Giz Plaza da İstanbul'un Avrupa Yakası içinde Maslak ya da Zincirlikuyu hattında inşa edilecek. Ofis projesi olacak Giz Plaza için düşünülen diğer bir nokta ise Büyükdere Caddesi...


25-30 bin metrekarelik alanda kurulacak olan ofis binası için belirlenen yerlerden biri eski bir ofis binası, biri kentsel dönüşüm alanı, biri de boş arsa.


Birkaç ay içinde netleşecek olan yeni Giz Plaza'nın yatırım bedeli de tercih ettikleri noktaya göre belirlenecek. 


Fizibilite çalışmalarının sürdüğü yeni Giz Plaza'nın metrekare başına inşaat...