Çukurova Balkon

Gloriapart nerede?

Gloriapart nerede? Gloriapart nerede?

Firma: Temel İnşaat

Proje: Gloriapart

Gloriapart nerede sorusuna İzmir Üçyol yanıtını verebiliriz, 2 blok halinde inşa edilen projede 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut alternatifleri bulunuyor...


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!Temel İnşaat imzası ile Ege'nin İncisi İzmir'de yaşama geçirilen  Gloriapart  projesinde satış süreci devam ediyor. 


2 blok halinde yükselen Gloriapart nerede sorusunun yanıtı haberimizin içinde yer alıyor, Gloriapart nerede sorusunun yanıtına geçmeden önce projedeki konut tipleri hakkında bilgi verelim.


69 konutun yer aldığı Gloriapart projesinde 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut alternatifleri bulunuyor.


Gloriapart daire fiyatları 235 bin liradan başlıyor, 350 bin liraya kadar yükseliyor, projeden banka kredisi ile konut sahibi olmak mümkün.


Gloriapart nerede?

Gloriapart nerede sorusuna yanıt olarak; çevre yollarına, sağlık kurumlarına ve alışveriş merkezlerine, Adnan Menderes Havalimanı'na yakın konumda yükseliyor yanıtını verebiliriz.


B bloğu Aralık 2013'te, A bloğu ise 2015 yılı içerisinde teslim edilecek olan Gloriapark Evleri 'nde; buhar odası, sauna, spor salonu, otopark, seyir terası, güvenlik mevcut.


Telefon: 0232 232 0 232

Web adresi: http://gloriapart.com/

Ceren YÖRÜK/Emlakkulisi.com


projeye sor