Çukurova Balkon

Gloriapart teslim tarihi!

Gloriapart teslim tarihi! Gloriapart teslim tarihi!

Firma: Temel İnşaat

Proje: Gloriapart

Gloriapart teslim tarihi bilgileri: B bloğu Aralık 2013'te, A bloğu ise 2015 yılı içerisinde teslim edilecek, projede 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut seçenekleri bulunuyor...


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!İzmir 'de Temel İnşaat imzası ile yaşama geçirilen  Gloriapart  projesinde 69 konut bulunuyor. Proje kapsamında satışlar devam ediyor.


2 blok halinde inşa edilen Gloriapart teslim tarihi haberimizin içinde yer alıyor, Gloriapart teslim tarihi bilgilerine geçmeden önce projedeki konut tipleri hakkında bilgi verelim.  İzmir  Gloriapart projesinde 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut alternatifleri bulunuyor.


Temel İnşaat Gloriapart 'ta fiyatlar 235 bin liradan başlıyor, 350 bin liraya kadar yükseliyor, projeden konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi imkanından yararlanabiliyor.


Gloriapart Konutları 'nda; otopark, seyir terası, buhar odası, sauna, güvenlik ve spor salonu gibi sosyal imkanlar bulunuyor.


Gloriapart nerede?

Gloriapart Çevre yollarına, Adnan Menderes Havalimanı'na, sağlık kurumlarına ve alışveriş merkezlerine yakın konumda yükseliyor.


Gloriapart teslim tarihi:

B bloğu Aralık 2013'te, A bloğu ise 2015 yılı içerisinde teslim edilecek.


Telefon: 0232 232 0 232

Web adresi: http://gloriapart.com/

Ceren YÖRÜK/Emlakkulisi.com


projeye sor