Gökçeada Lise Kampüsü Mimari Proje Yarışması sonuçlandı!

Gökçeada Lise Kampüsü Mimari Proje Yarışması sonuçlandı! Gökçeada Lise Kampüsü Mimari Proje Yarışması sonuçlandı!

Çanakkale Gökçeada'da yer alan Gökçeada Lise Kampüsü Mimari Proje Yarışması sonuçlandı. 1. Ödül Ali Eray, Burçin Yıldırım ve Pınar Gökbayrak'a verildi. İşte Gökçeada Lise Kampüsü Mimari Proje Yarışması sonuçları...

Hafta sonu gezilecek 10 proje 3 site!

Çanakkale Gökçeada'da yer alan Gökçeada Lise Kampüsü Mimari Proje Yarışması sonuçlandı. Yarışmanın sonuçları şöyle;


1. Ödül

Ali Eray (Ekip Başı) / Mimar

Burçin Yıldırım / Mimar

Pınar Gökbayrak / Mimar


Yardımcılar


Çağlar Yılmaz / Mimar

A. Selin Gürel / Mimar

C. Zeynep Ceylan / Mimar

Cansu Kaçar / Öğrenci

Berk Kurtel / Öğrenci


Eren Balkış / İnşaat Mühendisi

Elif Çelik / Y.Mimar

Serhan Çaycılar / Makine Mühendisi

Selahattin Özdeniz / Elektrik Mühendisi


2. Ödül

Fatih Yavuz (Ekip Başı) / Y. Mimar

Ramazan Avcı / Mimar

Emre Şavural / Mimar

Seden Cinesal / Mimar


Teknik Danışmanlar


Mehmet Zafer Kınacı / İnşaat Mühendisi

Bahri Türkmen / Makine Mühendisi

Kemal Ovacık / Elektrik Mühendisi

Habibe Aduş Yılmaz / Peyzaj Mimarı


Yardımcılar


Betül Dönmez / Mimar

Sonat Özcivanoğlu / Öğrenci

Hasan Arslan / Öğrenci

Hasan Cem Safa Ece / Öğrenci

Erbil Algan / Öğrenci


Danışmanlar


Mehmet Şen / Öğrenci

Neslihan Avcı / Çocuk Gelişimi Eğitimi Uzmanı

Özlem Ersoy / Çocuk Gelişimi Eğitimi Uzmanı


3. Ödül

Ozan Özdilek (Ekip Başı) / Mimar

Erhan Vural / Mimar

Hasan Sıtkı Gümüşsoy / Mimar

Osman Mürsel Ural / Mimar


Danışmanlar


Gökhan Kodalak / Y. Mimar

Nursen Gümüşsoy / Peyzaj Mimarı

Ömer Yalçın / İnşaat Y. Mühendisi

Serhan Çaycılar / Makine Mühendisi

Selahattin Özdeniz / Elektrik Mühendisi

Tülay Özdilek / Müzik Öğretmeni

Fatma Çölkesen Pamukçu / Psikolog


Yardımcılar


Alex Karpov / Mimar

Ayşe Dede / Mimar

Seda Tugutlu / Mimar

Hazal Eraslan / Mimar

Aslı Alp / Mimar

Nihan Arslan / Mimar

Ezgi Tezcan 


Mansiyon

Umut İyigün (Ekip Başı) / Y. Mimar

Murat Aksu / Y. Mimar


Danışmanlar


Abuzer Sarı / İnşaat Mühendisi

Metin Dağıstanlı / Makine Mühendisi

Hayri Aydın / Elektrik Mühendisi

Onur Yüzen / Peyzaj Mimarı


Yardımcılar


David Rato / Mimar

Sibel Kurugül / Y. Mimar

Ceren Bek / Mimar

Anday Bodur / Mimar

Mert Yıldırım / İç Mimar

Yılmaz Kürtüncü / Mimar

Seren Karaseyfioğlu / Stajer

Çağlan Çelebi / Stajer


Mansiyon

Alişan Çırakoğlu (Ekip Başı) / Y. Mimar

Ilgın Avcı / Mimar

Deniz Yazıcı / Mimar

Aslı İngenç / Mimar

Diğdem Angın / Mimar

Oya Esen / Mimar

Batuhan Kumru / Öğrenci

Öykü Arda / Öğrenci

Sylvia Al-Masani / Öğrenci


Danışmanlar


Efkan Solmaz / İnşaat Mühendisi

Eray Aydın / Makine Mühendisi

Kemal GÜravşar / Elektrik Mühendisi

Eda Ekim/ Peyzaj Mimarı 


Mansiyon

Onat Öktem (Ekip Başı) / Mimar

Zeynep Öktem / Mimar

Gizem Karabay / Peyzaj Mimarı

Okan Can / Şehir Ve Bölge Plancısı


Danışmanlar


Prof.Dr.Ferhunda Öktem

Ekin Çoban Turan

Mehmet Zafer Kınacı / inşaat Mühendisi

Kemal Aykaç / Elektrik Elektronik Mühendisi

Servet Seden Çakıroğlu / Makine Mühendisi


Yardımcılar


Osman Sümer

Esat can Meker

Nilüfer Yaşacan

Merve Güven

Loed Stolte


Mansiyon

Semra Uygur (Ekip Başı) / Y. Mimar

Özcan Uygur / Y. Mimar

Ebru Can

Kenan Bilhan

İnanç Eray


Zafer Kınacı / İnşaat Mühendisi

Bahri Türkmen / Makine Mühendisi

Sinan Oktay / Elektrik Mühendisi

Kemal Özgür / Peyzaj Mimarı

Mehmet Savaş / Maket


Yardımcılar


Necati Seren

Özge Evirgen

Deniz Uygur

İrem Erdinç


Mansiyon

Kutlu İnanç Bal (Ekip Başı) / Mimar

Hakan Evkaya / Mimar


Yardımcı


Jülide Arzu Uluçay / Öğrenci

Fatih Mustafa Şahin / İnşaat Mühendisi

Gökçen Bayhan / Makine Mühendisi

Cihan Öztürk / Elektrik-Elektronik Mühendisi

Murat Z. Memlük / Peyzaj Mimarı


Mansiyon

Tolga İltir (Ekip Başı) / Mimar

Selçuk Doğramacı / Mimar


Yardımcılar


Bilge Kaan Duran / Mimar


Danışmanlar


Murat Hocaoğlu / Şehir Plancısı

Özlem Doğan Mangıroğlu / Peyzaj Mimarı

Bekir Ufuk Yıldırımer / İnşaat Mühendisi

İbrahim Kutlu Köroğlu / Makine Mühendisi

Ali Safi Öztürk / Elektrik Mühendisi


Mansiyon

Alper Ünlü (Ekip Başı) / Y. Mimar

Deniz Aslan / Y. Mimar

Ozan Önder Özener / Y. Mimar

Mehmet Emin Şalgamcıoğlu / Y. Mimar


Yardımcılar

Özge Ünlü Demirkuşak / Y. Mimar

Fulya Menderes / Mimar

Gözde Temiz / Mimar

Turan Altıntaş / Mimar


Danışmanlar


Uğur Seymen / İnşaat Mühendisi

Erdinç özkara / İnşaat Mühendisi

İsmail Ahmet Odabaş / Makine Mühendisi

Serdar Çetin / Elektrik Mühendisi

Selin Etkinöz / Peyzaj Mimarı


Mansiyon

Melike Altınışık (Ekip Başı) / Y. Mimar

Alper Derinboğaz / Y. Mimar


Yardımcılar


Selçuk Kişmir / Y.Mimar

Devrim Alan / Mimar

Thomas Kleinow / Mimar

Anas Mahli / Mimar


Danışmanlar


Enise Burcu Karaçizmeli / Y: peyzaj Mimarı

Mehih Altınışık / İnşaat Mühendisi

Elif Çelik / Elektrik Mühendisi

İlknur Danay / Makine mühendisi


Mansiyon

Hasan Özbay (Ekip Başı) / Y. Mimar

Tamer Başbuğ / Mimar

C. Baran İdil / Y. Mimar / Şehir Plancısı

Aslı Özbay / Mimar / Restoratör


Yardımcılar


Özlem Arvas / Mimar

Düşra Korkmaz / Mimar

Mahsure Köse / Restoratör

Murat Ölgün / Mimar

Evren Saracgil / Öğrenci

Rezzan Efil Erdoğan / Öğrenci


Mansiyon

Fatma Eren Günal (Ekip Başı) / Y. Mimar


Danışmanlar


Ayşe Ece Günal / Mimar

Münir Berk Marmaralı / Şehir Bölge Plancısı

Seral Tan / Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

Levent Oktar / Peyzaj Mimarı

Mustafa Günal / İnşaat Mühendisi

Tünay Tuna / Makine Mühendisi

Adnan Dirik / Elektrik Mühendisi


özlem özbaş / Öğrenci


Mansiyon

Cem Yücel (Ekip Başı) / Mimar

Gökçen Acar /Mimar

Ayışığı Satıkbuğra /Mimar


Niyazi Parlar /İnşaat Mühendisi

Okan Karaca/ Makina Mühendisi

Levent Yıldız / Elektrik Mühendisi

Begüm eryılmaz / Peyzaj Mimarı


Yardımcılar


İklim er / Öğrenci

Ender Kantar / Öğrenci

Michal Rachela / Öğrenci


Mansiyon

Ervin Garip (Ekip Başı) / Y. Mimar

Banu Garip / Y. Mimar


Danışmanlar


Semiha Altıntaş / Peyzaj Mimarı

Zafer Garip / Y. İnşaat Mühendisi

Yakup Altunkaynak / Elektrik Mühendisi

Eray Allıpak / Makine Mühendisi


Yardımcılar


Mehmet Emin Bayraktar / Y. Mimar

Reşad Çoban / Y. İç Mimar

F. Deniz Kozluca / Öğrenci


 


Selim Velioğlu (Ekip Başı) / Y. Mimar

Proje Göndermedi.


Kerem Piker (Ekip Başı) / Mimar

Proje Göndermedi.


Evren Başbuğ / Y. Mimar (Ekip Temsilcisi)

Mazeret bildirdi, Proje Göndermedi.