Golden Business World İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Golden Business World İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Golden Business World İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Golden Business World İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Seyed Hajı Seyed ve Abdolmajıd Ashoori ortaklığında kuruldu. Golden Business World İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Seyed Hajı Seyed ve Abdolmajıd Ashoori ortaklığında kuruldu. 


Golden Business World İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi konusu:
1- Her türlü ticari mal ve hizmetlerin alımı satımını, ithalatını ve ihracatını yapmak. 2- 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu uyarınca acentelik belgesi almak, yurt içinde ve yurt dışında turizm acenteliği kurmak, yerli ve yabancı turistleri konaklatmak, tur düzenlemek. 3-Her türlü inşaat taahhüt ve müteahhitlik isleri yapmak, resmi ve özel inşaatlar yapmak. 4-Her türlü gayrimenkul almak, satmak ve komisyonculuğunu yapmak. 5-Her çeşit restoran ve lokanta, pastane, çikolata mağazaları, kafeterya, kafe, bar, gazino, diskotek işletmeciliği yapmak, kiralamak, kiraya vermek, konusu ile ilgili alet ve edevatları satın almak, satmak, kiralamak, kiraya vermek ve anasözleşmesinde yazılı işler

Golden Business World İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi adres: Merkez Mah.Hasat Sk.Alver Apt. Apt.No.52/1 Şişli