01 / 04 / 2023

Goldmaster Maxipress 2200 W Buharlı Ütü Kaç TL? Özellikleri neler ? En ucuza nerden alınır? 6 Şubat 2023 fiyat listesi

Goldmaster Maxipress 2200 W Buharlı Ütü Kaç TL? Özellikleri neler ? En ucuza nerden alınır? 6 Şubat 2023 fiyat listesi

Kıyafetlerin kırışıklığından dert yananlar için Goldmaster Maxipress 2200 W Buharlı Ütü, şok buhar teknolojisi, kendi kendini temizleme ve dikey ütüleme özelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Otomatik kapanma özelliği  ile çokça tercih edilen Goldmaster ütünün işte merak edilen özellikleri. Goldmaster Maxipress 2200 W Buharlı Ütü Kaç TL? Özellikleri neler ? En ucuza nerden alınır? 6 Şubat 2023 fiyat listesi
Ev hanımları için kıyafetler kuruduktan sonra ütüleme işi zahmetli bir hal alıyor. Üstelik kırışıklıkların giderilmesinin yanı sıra kireçlenmeyi önleyici ve esnek kullanım özellikleri olan ütüler daha çok tercih ediliyor. 

BUHARLI ÜTÜ ÖZELLİKLERİ

2200W yüksek performansı ve kaygan seramik taban teknolojisi sayesinde kumaşlarınız üzerinde kolayca kayarak üstün ütüleme performansı gösterir. Kireçlenmeyi önleyen sistem sayesinde ütünüzün tıkanmasının önüne geçmek mümkün hale geliyor. Uzun ömürlü ütülerin sırrı, kireçsiz ütü olmalarından geçiyor.

Dakikada 150 gram üfleyen etkili şok buhar teknolojisi sayesinde kırışıklıklar yok olur. Kaygan seramik taban buharın eşit şekilde dağılmasını sağlar. 2200 Watt performans gücü ile çalışan ütü aradığınız kuvvetli buharı size sunar. Otomatik kapanma özelliği ile ütü belli bir süre dikey ve yatay konumda bırakıldığında kendini kapatır.

Damlama önleme özelliği ile, ütü yaparken ütüden su sızmasının önüne geçer. Ütünüzden su damlayarak kıyafetlerinizin üzerinde leke yapmasının önüne geçilir. Kıyafetlerinizde sıfır leke olur.Dikey ütüleme özelliği ile özellikle gün içinde kırışan ceket ve gömlek gibi kıyafetlerinizi dikey şekilde ütüleyerek kırışıklıklarını yıkamanıza gerek kalmadan açabilirsiniz.

Maxi Press özelliği ,ütünün kendi kendini temizlemesi anlamına gelir. Temiz ütüler daha uzun süre, yüksek verimle kullanılabilir.2 metre uzunluğundaki ütü kablosu ütü yaparken hareket rahatlığı sağlayarak 360 derece hareket etemenize yardımcı olur. Ütü yaparken su püskürtme özelliğini kullanarak kıyafetlerinizi nemlendirmek mümkündür. Bu sayede daha kolay ütü yaparsınız. 

Peki ürün nerde ne kadara satılıyor? 
Geri Dön