Golf Life Bodrum'da 89 bin TL'ye! Hemen teslim!

Golf Life Bodrum'da 89 bin TL'ye! Hemen teslim!

Sepin Properites tarafından Bodrum'da hayata geçirilen Golf Life Bodrum'da 89 bin TL'ye yazlık sahibi olunabiliyor. Projede sıfır peşinatla 10 yıla kadar vade yapılabiliyor...Golf Life Bodrum'da alanları 84 metrekare olan 2+1 evler 89 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Bodrum Golf Life Evleri'nde sıfır peşinatla 120 aya yüzde 0.90 faiz oranıyla kredi kullanılabiliyor. Projede taksitler 1.216 TL'den başlıyor.

Konut ve tapu tesliminin hemen yapıldığı yazlık projede yaklaşık 4 aydır yaşam devam ediyor.20 bin metrekare arsa alanına sahip Golf Life Evleri, 84 metrekare 2+1´lerden oluşuyor. 

Bodrum´da 25 blokta 100 konutluk bir proje olan Bodrum Golf Lİfe, Mayıs 2010´da sahiplerine teslim edilmeye başlandı. Güvercinlik Koyu'na 3 kilometre, havaalanına 7 kilometre ve Bodrum merkeze 30 kilometre mesafede yer alan projede geniş oyun alanları ve yüzme havuzu, özel tasarlanmış yüzme havuzu, jakuzi, sauna, Türk Hamamı, basketbol ve voleybol sahası, kafe-bar, barbekü köşesi, mini market, geniş yeşil alanlar, açıkhava tiyatrosu, geniş otopark alanı, sahile ve golf sahasına servis ve 24 saat güvenlik yer alıyor.

Boğaziçi Köyü'de bulunan Bodrum Golf Life Evleri, Sepin Properites tarafından hayata geçiriliyor.


0252 319 0 222

www.golflifebodrum.com

marketing@sepinproperties.com

Ebru Duman/Emlakkulisi.com