GOP Plevne'nin yüzde 80'i satıldı!

GOP Plevne'nin yüzde 80'i satıldı!

İnşaat müteahhitliği ve gayrimenkul geliştirme alanlarındaki köklü tecrübesiyle 2021 yılını dönüşüm yılı ilan eden Bahaş Holding, İstanbul’un ilk ada bazlı kentsel dönüşüm projesi olan, GOP Plevne Kentsel Dönüşüm Projesi’nin ilk etabında sona yaklaştı. 


İnşaat müteahhitliği ve gayrimenkul geliştirme alanlarındaki köklü tecrübesi ile sektörün gelişiminde önemli rol oynayan Bahaş Holding, 2021'in başında başlattığı kentsel dönüşüm atağına soluksuz devam ediyor. Bu kapsamda, bu sene 500 konutun dönüşümüne başlamayı planlayan holding, Gaziosmanpaşa’da 70 dönüm arazi üzerinde hayata geçirdiği GOP Plevne Kentsel Dönüşüm Projesi’nin ilk etabını da hızla olgunlaştırdı. 3 etap halinde hayata geçirilen ilk etabı 200 milyon liralıkyatırımla 2 blok halinde yükselen 400 konut, 42 ofis ve 40 ticari alandan meydana gelen projenin satışında da aynı hızla ilerledi. 4 ay sonra yaşamın kapılarını aralayacak projenin ilk etabının yüzde 80’lik kısmının satışı, daha teslim aşamasına geçmeden tamamlandı. 60 metrekareden 200 metrekareye kadar değişen alanlarda 4 farklı daire tipine sahip projede fiyatlar, 600 bin TL ile 2 milyon 400 bin TL arasında farklılık gösteriyor.

GOP Plevne

“Türkiye’nin en fazla konut üreten şirketi” olarak hayata geçirdikleri kentsel dönüşüm projeleri ile bu alanda markalaştıklarını dile getiren Bahaş Holding CEO'su Abdüssamet Bahadır, 2021 ajandasında yer alan kentsel dönüşüm projelerini hızla olgunlaştırmaya başladıklarını belirtti. Abdüssamet Bahadır, Gaziosmanpaşa Mevlâna Mahallesi’nde 3 etap halinde geliştirdikleri GOP Plevne Kentsel Dönüşüm Projesi’nde geldikleri son aşama hakkında şunları dile getirdi:

Lokasyonu ve hızlı dönüşümü ile cazibe yaratıyor

“İstanbul’un ilk ada bazlı kentsel dönüşüm projesi Gaziosmanpaşa’daki GOP Plevne Kentsel Dönüşüm Projemizin ilk etabının inşaat çalışmalarını tamamlamak üzereyiz. 4 ay sonra teslim aşamasına geçeceğiz. Gaziosmanpaşa Mevlâna Mahallesi’nde, 70 dönüm arazi üzerinde, 2 bin 500 konut, 200 ticari alandan oluşan projemizin ilk etabı 400 konut, 42 ofis ve 40 ticari alana sahip. Daha teslim aşamasına geçmeden bu etabın satışının yüzde 80’ini tamamladık. 3 etaptan oluşan projemiz, TEM’e sadece 300 metre uzaklıktaki merkezi konumu, içerisinde yer alan alışveriş merkezi ve geniş çarşı alanı ile bölgede başlattığı hızlı dönüşümle yatırımcılar tarafından ciddi bir talep görüyor. İlk etabın inşaat çalışmalarını tamamladıktan sonra hızla diğer etapların inşaat aşamasına geçmeyi planlıyoruz”

GOP Plevne

TEM’e 300 metre uzaklıkta

Gaziosmanpaşa Mevlâna Mahallesi’nde, 70 dönüm arazi üzerinde, 3 etap halinde hayata geçirilen toplam 2 bin 500 konut, 200 ticari alandan meydana gelen GOP Plevne Kentsel Dönüşüm Projesi, merkezi lokasyonu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Kazım Karabekir Metro İstasyonu’nun yanı başında, GOP Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Taksim’den bölgeye taşınan Şişli Etfal Hastanesi’ne yakın mesafede, TEM’e 300 metre, 15 Temmuz Şehitler Köprüsüne 10 dakika, FSM Köprüsüne 7 dakika, İstanbul Havalimanı’na 15 dakika, Venezia, Vialand’a 12 dakika, civardaki diğer hastane ve eğitim kurumlarına da oldukça yakın mesafede bulunuyor. Projede, alışveriş merkezi ve geniş bir çarşı bölümü de bulunuyor. Ayrıca bin 200 metrekarelik bir alana sahip yürüyüş yolu, sauna, fitness salonu, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, kapalı otopark,7/24 güvenlik gibi sosyal donatı alanları mevcut.


Telefon: 0212 615 24 44                

Web: www.plevnekonutlari.com/tr

 

Gaziosmanpaşa'da 4 bin 896 konutun teslimi yapıldı!