Gül ve Keleş'ler Asya Finans'la ortak!

Gül ve Keleş'ler Asya Finans'la ortak!Sektörün önde gelen isimlerinden KKG Grup ortaklarından Mustafa Keleş ve Metin Gül, Asya Finans yönetim kurulu üyeleriyle ortak şirket kurdu.


İnşaat projelerini geliştirmek amacıyla kurulan TMA Yatırım İnşaat ve İşletmecilik Anonim Şirketi 21 Ağustos 2008'de kuruldu. Sermayesi 1 milyon YTL olan şirketin merkezi Bakırköy'de. Yönetim Kurulu Başkanlığını Mustafa Keleş, Başkan Yardımcılığını Tacettin Negiş, Yönetim kurulu üyeliğini ise Metin Gül ve Hakan Cem Akbulut üstlendi.

Edinilen bilgiye göre şirketin faaliyet alanları, yurt içi ve yurt dışında kamu, tüzel ve özel şahıslara ait gayrimenkuller üzerine her türlü konut, villa, site, işyeri, alışveriş merkezi, plaza, fabrika, sinai tesisler, hastane, otel, motel, tatil köyü ve turistik tesisler inşa etmek.

Gül ve Keleş ortaklar, aralarında Fly Inn Residence ve Alışveriş Merkezi, Bahçelievler Metro Alışveriş Merkezi, Haznedar Maxi Alışveriş Merkezi, Capacity Alışveriş Merkezi ve Pelikan Hill gibi projeleri hayata geçirdi.

Seda Tabak/emlakkulisi.com