07 / 12 / 2022

Gülaylar altın haftanın fırsatlarını açıkladı! Net yüzde 55 indirim! Gülaylar altın 4 Ekim 2022 fiyat listesi

Gülaylar altın haftanın fırsatlarını açıkladı! Net yüzde 55 indirim! Gülaylar altın 4 Ekim 2022 fiyat listesi

Gülaylar altın haftanın fırsat takılarını açıkladı. Baget Yüzükten, beştaş yüzüğe kadar tüm takılarda büyük indirim fırsatı sunuldu. Peki Gülaylar altın takı fiyatları ne kadar? İşte Gülaylar fiyat listesi 4 Ekim 2022...Gülaylar altın fiyatlarında büyük kampanya başladı. Haftanın fırsatları kategorisinde açıklanan takılarda yüzde 55'e varan indirim fırsatı başladı. Gülaylar altın baget yüzük ne kadar? Gülaylar altın tektaş yüzük fiyatı kaç lira? Gülaylar altın beştaş yüzük kaç TL? 

Sevdiklerinize ve kendinize alabileceğiniz en güzel takılar Gülaylar altında. Gülaylar altın çeşit çeşit takı seçeneklerini haftanın fırsatlarında sizlerle buluşturuyor.
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön