Gülden Dudarık’ın Beşiktaş'taki evi beton altında kaldı!

Gülden Dudarık’ın Beşiktaş'taki evi beton altında kaldı!Oyuncu Gülden Dudarık’ın Beşiktaş'taki evinin duvarı yıkıldı. Dudarık’ın kardeşi yan taraftaki inşaat çalışması sırasında yıkılan duvarın altında kalmaktan son anda kurtuldu. 


Oyuncu Gülden Dudarık’ın Beşiktaş'taki evi beton altında kaldı. Türkali Mahallesi'nde meydana gelen olayda Dudarık’ın evinin duvarı yan taraftaki inşaat çalışması sırasında yıkıldı. Odanın içine beton dolarken, eşyalar kullanılamaz hale geldi.

Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, osırada odada bulunan kardeşi Mehmet Dudarık duvarın altında kalmaktan son anda kurtuldu. Oaly yerine polis ve belediye ekipleri geldi. İnşaat yetkilileri odanın içerisine dolan betonu hemen tahliye ederken yıkılan duvarda örüldü. 


 Gülden Dudarık’ın Beşiktaş

 

Önlemler alımadığı için böyle bir olay yaşandığını söyleyen Dudarık, "Yan tarafta bir inşaat var, gerekli önlemler alınmıyor. Duvara çimento boşaltırken önlem almadıkları için duvar taşımıyor ve duvar ile çimento olduğu gibi odanın içerisine yığılıyor. O sırada kardeşim tam bilgisayar masasında kalkıp odadan çıkacakken o anda duvar yıkılıyor. Saniyeler ile kurtuluyor. Zabıta geldi, ’yarın imardan mühendisler gelip bilirkişi raporu tutulacak’ dendi. ’Sakın kimseye açmayın kapıyı’ dediler. O günden beri belediyeden kimse gelip bir inceleme yapmadı. Maddi ve manevi zarar içerisindeyiz. Hiç bir şekilde sorumlular bize yardımcı olmuyor. İnşaat sahibi ise bize karşılayacağız, yapacağız diyor ama sadece sözde. Bugüne kadar sürekli oyalandım, iyi niyet gösteriyorum. Sürekli bana eşyaları onarırız, ikinci elini alırız deyip sürekli delil yok etme derdindeler. Eşyalarımız şu anda enkaz durumda, hurda oldu. Bunların tamiri mümkün değil. Masraflarımızı tamamen karşılamaya asla yanaşmıyorlar. Durduk yere evim başıma yıkılıyor. Sadece belediye başkan yardımcısı Leyla hanım geçmiş olsuna geldi. ’İnşaatın durdurulması gerekiyor, hasarlar tespit edilip karşılanana kadar’ dedi. Şu anda görüyorsunuz inşaat çalışıyor hiç bir iş güvenliği olmadan" açıklamasında bulundu.