Çukurova Balkon

Gültaş Meydan Halkalı Rezidans nerede?

Gültaş Meydan Halkalı Rezidans nerede? Gültaş Meydan Halkalı Rezidans nerede?

Firma: Gültaş İnşaat

Proje: Meydan Halkalı

Meydan Halkalı'da teslimlerin 2017 yılı sonunda gerçekleşmesi öngörülüyor. Proje 287 daire ve 56 ticari birimden oluşuyor. Peki Gültaş Meydan Halkalı Rezidans nerede?


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Arsa alanı 8 bin 800 metrekare olarak belirtilen  Meydan Halkalı  Residence'de yüzde 50 peşin ödemelerde, kalan tutar 12 ay vadelendiriliyor. 


"Gültaş Meydan Halkalı Rezidans nerede?" sorusuna İstanbul'un Küçükçekmece ilçesine bağlı Halkalı bölgesi tanıtını verebilmek mümkün. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler yer alıyor. 


Fitness, sauna, spor alanları, çocuk oyun alanları ve otopark gibi sosyal donatı alanlarının bulunduğu Halkalı Meydan Konutları 4 blok halinde inşa ediliyor. Projenin 2017 yılı Aralık ayında tamamlanması planlanıyor. 


Küçükçekmece Meydan Halkalı'da peşin alımlarda yüzde 7 indirim yapılıyor. Projede dükkan fiyatları KDV hariç 440 bin dolardan, konut fiyatları ise KDV hariç 328 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 


Gültaş İnşaat tarafından hayata geçirilen Halkalı Meydan Küçükçekmece'de 287 tane daire ve 56 tane ticari üniteye yer veriliyor. 


Gültaş Meydan Halkalı Rezidans nerede?

Adres : İkitelli Cad. No:2 Halkalı-Küçükçekmece/İstanbul


Meydan Halkalı Residence satış ofisi

Tel: 0212 696 04 05

Web: www.gultasinsaat.com

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor