24 / 09 / 2022

Gümüş sert çakıldı! Gümüş fiyatlarında neler oluyor?

Gümüş sert çakıldı! Gümüş fiyatlarında neler oluyor?

Gümüş fiyatları üzerindeki baskı küresel piyasalardaki gelişmelerin etkisi sert düşüş yaşıyor. Peki Gümüş bugün ne kadar oldu? İşte gümüş fiyatları 19 Ağustos 2022...Gümüş fiyatları üzerindeki baskı gittikçe artıyor. Gümüş fiyatlarındaki kayıp yüzde 3 ü geçerken ons gümüş fiyatı 20 doların altına geriledi. Gümüş resmen çakıldı.

Peki bugün gümüş fiyatları ne kadar oldu? Gümüş kaç TL oldu? Gümüş fiyatları kaç lira oldu? Gümüş fiyatları ne olur? Gümüş fiyatları yükselecek mi, düşecek mi? Gümüş fiyatlarında son dakika gelişmesi 19 Ağustos 2022...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön