01 / 02 / 2023

1 metreküp hazır beton fiyatı

1 metreküp hazır beton fiyatı

İnşaat sektörünün önemli bir kolu olan hazır beton üretimi 2021 yılında da hızlandı. Peki hazır beton güncel fiyat listesi ne kadar? İşte hazır beton fiyatları 2021...

Bir eve ne kadar beton gider?

Bir arsanız olduğunu ve üzerine bir ev inşa etmek istediğinizi düşünelim. Ev inşa etmek için hangi malzemelerden ne kadar kullanacaksınız? Bir eve ne kadar beton gider? İşte yanıtı..

Yeni yıl hediyeniz hazır mı? Emel pırlantada tam tamına yüzde 60 indirim başladı! 29 Aralık 2022 fiyat listesi

Yeni yıl hediyesi arayanlar için Emel Pırlanta tam tamına yüzde 60 indirim kampanyasını duyurdu. Yılbaşı hediyeniz hazır mı? Cevabı ''hayır'' olanlar için işte Emel Pırlanta 29 Aralık 2022 fiyat listesi.

Gram altın iplerini kopardı! Gümbür gümbür geliyor! Elinde 1 gram bile altını olanlar hazır olda bekleyin!

ABD enflasyonun beklentilerin altında gelmesi ve Amerika Merkez Bankası Başkanı Jerome Powell'ın mesajları sonrasında gram altın ipleri kopardı.Gümbür gümbür geliyor! Elinde 1 gram bile altını olanlar hazır olda bekleyin...

Hazır giyim ve tekstilde büyük kayıp başladı

Korona virüs salgınında üretim, yatırım ve ihracat gibi birçok alanda rekor kıran Türkiye hazır giyim ve tekstil sektörleri, korona salgını ve savaş sonrası bozulan ekonomik veriler sebebiyle zor bir dönemlerden geçiyor.

Türkiye hazır beton üretiminde lider!

Türkiye, hazır beton üretiminde Avrupa'nın lider konumunda bulunuyor. THBB Genel Sekreteri Reşat Sönmez, “Türkiye Hazır beton sektörü, 2020 yılı resmî verilerine göre yıllık 95 milyon metreküpü bulan üretimiyle Avrupa’da birinci sıradadır" dedi.

Ruhsar Pekcan'dan Arnavutluk açıklaması: Toplu konut projelerini birlikte gerçekleştirmeye hazırız!

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, altyapı yatırımları özelinde Türk müteahhitlik firmalarının bugüne kadar Arnavutluk’ta yaklaşık 1,8 milyar dolar değerinde 31 proje hayata geçirdiğini belirtti. Pekcan, Arnavutluk'ta "Toplu konut projelerini birlikte gerçekleştirmeye hazırız" dedi.

Depreme çatıdan ve temelden topyekün hazır olmalıyız! 

ÇATIDER Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Şenal, '1-7 Mart Deprem Haftası' dolayısıyla açıklamalarda bulundu. Şenal, depreme, çatıdan ve temelden topyekün hazır olmamız gerektiğini belirtti ve "Deprem anında güvende olabilmemiz için yapılar, temelden çatıya kadar her bölümünün dikkatli projelendirilmeli"

Kanal İstanbul ÇED raporu: 32.7 milyon metreküp su kaybı yaşanacak!

Kanal İstanbul projesi için hazırlanan Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) raporuna göre İstanbul bu projeyle yıllık ortalama 32.7 milyon metreküp su kaybı yaşayacak.

Kar Beton Fikirtepe Hazır Beton Tesisi hizmete açıldı!

Kar Group, 2019 yılı yatırımları çerçevesinde Kar Beton Fikirtepe Hazır Beton Tesisi'nin yenileme çalışmalarını bitirerek hizmete sundu. Son yatırımıyla birlikte şirket toplam 2 bin 910 metreküp/saat kapasiteye ulaşarak tesislerinin sayısı da 12'ye yükseltmiş oldu.

Karmod Batı Afrika'da hazır konaklama evleri kurdu!

Karmod Batı Afrika'da bir ayda 3 adet hazır konaklama evi tamamladı. Karmod Dış Ticaret Müdürü Taner Öztürk, 'Tropikal iklim kuşağındaki Sierra Leone'de tamamladığımız projemizde 3+1 planda 149 ve 98 metrekare tek katlı evlerin kurulumunu gerçekleştirdik' dedi.

Yeni Nesil Eyüp'te eviniz de kampanyanız da hazır!

Ortadoğu Grup tarafından 8 bin 936 metrekare alanda hayata geçirilen Yeni Nesil Eyüp'te eviniz de kampanyanız da hazır...

Hazır beton sektöründen 20 milyar TL ciro!

Genel Kurulda konuşan Avrupa Hazır Beton Birliği (ERMCO) ve Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB) Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Işık, "Sektörümüz 2017 yılında yaklaşık 113 milyon metreküp üretimle 20 milyar Türk lirası ciro yapmıştır." dedi.

Kocaeli Tuana Evleri 1. Etap’taki teraslı daireler satışa hazır!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kent Konut A.Ş., Tuana Evleri 1. Etap’taki teraslı daireler satışa hazır. 

Hazır Beton Endeksi yüzde 1 arttı!

Türkiye Hazır Beton Birliği(THBB) “Hazır Beton Endeksi” 2017 Aralık Ayı Raporunu açıkladı. 

1 metreküp hazır beton fiyatı Haberi

1 metreküp hazır beton fiyatı

Hazır beton fiyatları 2021!

Türkiye, hazır beton üretimi konusunda 2009 yılından bu yana Avrupa lideri konumunda. Hazır beton sektörü, inşaat sektörünü ve ekonomimizi doğrundan etkiliyor. Hazır beton üretimi, inşaat sektörünün en önemli kolunu oluşturuyor.

2017'den beri istikrarlı bir büyüme trendinden olan ve 2017'de yıl genelinde 115 milyon metreküp üretimi zirveye çıktı. 2018'de inşaat sektöründe yaşanan sorunlar nedeniyle 2019'da üretime kısa süreliğine ara verildi. 2020 yılında talebin artmasıyla sektör yeniden hareketlendi. Peki hazır beton fiyatları 2021 ne kadar? İşte güncel fiyat listesi...

Hazır beton fiyatları 2021

Hazır beton fiyatları 2021 güncel listesi şu şekilde:

1 m³ Hazır Beton 2021 Fiyatı 

C14 Betonu    195,00 ₺
C16 Betonu    198,00 ₺
C18 Betonu    200,00 ₺
C20 Betonu    210,00 ₺
C25 Betonu    220,00 ₺
C30 Betonu    230,00 ₺
C35...