2020 konut kredisi taksitleri

2020 konut kredisi taksitleri

Bankaların kredi faiz oranlarının düşmesi ile kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı oluştu. Peki bankalardan 200 bin TL, 300 bin TL, 400 bin TL ve 500 bin TL tutarlarında konut kredisi kullanıldığında aylık taksitler ne kadar oluyor?

2020 Mart sonunda konut kredisi faizleri ne oldu?

Koronavirüse karşı alınan ekonomik tedbirler sonrası Mart sonunda konut kredisi faizleri ne kadar oldu? En uygun konut kredisi hangi bankada?

Belçika'da koronavirüs nedeniyle konut kredisi ödemelerine erteleme!

Belçika'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından ekonomik olarak etkilenenlerin konut kredisi ödemeleri Eylül 2020'ye kadar ertelendi.

Konut kredisi nedir 2020?

Ev almak isteyen vatandaşların en çok arattığı konular arasında yer alan konut kredisi nedir 2020?

Konut kredisi nasıl çekilir 2020? 

Konut kredisi kısa zamanda birikim yapmadan konut sahibi olmak için en fazla tercih edilen yöntemler arasında bulunuyor. Peki konut kredisi nasıl çekilir?

Konut kredisi faiz oranları düşecek mi Mart 2020?

Merkez Bankası'nın faiz indirim kararı sonrasında gözler bankaların kredi faiz oranlarında indirime gidip gitmeyeceğinde. Peki konut kredisi faiz oranları düşecek mi? 

Konut kredisi faiz oranları Mart 2020!

Bankaların konut kredisi faizleri 2019’un ikinci yarısı itibariyle ekonomideki dengelenme ile hızla düştü. Geçtiğimiz hafta kredi faiz artışları durdu. Peki Mart’ın ikinci haftasında en uygun konut kredisi faiz oranı ne kadar oldu?

Konut kredisi faiz oranları Mart 2020!

Kredi faiz oranlarında hareketlilik devam ediyor. Merkez Bankası'nın politika faizindeki indirimleriyle tekrar hareketlenen süreç, bankaların konut kredisi faiz oranlarında indirimler yapmasını sağladı. Peki konut kredisi faiz oranları mart 2020'de ne kadar oldu? İşte merak edilen sorunun cevabı...

Ziraat Bankası sıfır konut kredisi hesaplama 2020!

Ziraat Bankası artan konut kredisi faizlerine rağmen sıfır konutlar için aylık yüzde 0.79 faiz oranı ile kredi sunmaya devam ediyor...

HalkBank ikinci el konut kredisi hesaplama 2020!

HalkBank sıfır konut kredisi faizlerindeki indirimin ardından ikinci el konutlar içinde kredi faiz oranlarını düşürdü. Bankadan ikinci el konut kredisi hesaplama ne kadar oluyor?

Ziraat Bankası ikinci el konut kredisi hesaplama 2020!

Sıfır konutlar için aylık yüzde 0.79 ile en uygun faiz oranlarını sunan Ziraat Bankası ikinci el konutlar içinde kredi faiz oranlarını düşürdü. Ziraat Bankası ikinci el konut kredisi hesaplama ne kadar oldu?

Konut kredisi nasıl alınır 2020?

Bankalarda kredi faizlerinin düşmesiyle birikimi olmayan ama ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar konut kredilerine yöneldi. Vatandaşlar konut kredisini nasıl alacakları hakkında araştırma yapıyor. Peki konut kredisi nasıl alınır?

Konut kredisi hacmi Ocak sonunda 202 milyar TL yükseldi!

BDDK tarafından yayımlanan haftalık verilere göre bankacılık sektörünün konut kredisi hacmi Ocak sonunda 2020 milyar TL'ye yükseldi. Aynı dönemde takipteki kredi oranı da yüzde 0,7 arttı.

2020 Şubat'ın ilk haftasında konut kredisi faiz oranlarında son durum!

Bankaların kredi faiz oranları 2020’de de düşüşüne hız kesmeden devam ediyor. Peki konut kredisi faizleri şubat ayına nasıl başladı?

2020 konut kredisi taksitleri

2020 konut kredisi taksitleri 2020 konut kredisi taksitleri

Kredi faizlerinde yaşanan düşüşün ardından konut kredisine talep arttı. Özellikle kamu bankaları üzerinden başlayan konut kredisi faiz indirimleri ilerleyen aylarda özel bankaların da desteği ile arttı. Peki 200 bin TL, 300 bin TL, 400 bin TL ve 500 bin TL konut kredisinin taksitleri ne oldu?


Takvim Gazetesi’nde yer alan habere göre; Kredili konut satışları 2019’da 2018’e aynı ayına oranla Eylül'de yüzde 410, Ekim'de yüzde 525, Kasım ayında yüzde 724 ve Aralık ayında yüzde 603 arttı. Son açıklanan verilere göre; Türkiye genelinde 2019 Aralık ayında 50 bin 278 kredili konut satışı yapıldı. Verilere göre Ocak ayında bu rakamın artan kampanyalarla daha da yükselmesi bekleniyor.

Güncel en düşük konut kredisi faiz oranı Ziraat Bankası, HalkBank ve VakıfBank'ta sıfır konutlar için yüzde 0.79 olarak...