06 / 02 / 2023

2022 ihtiyaç kredisi nasıl alınır

2022 ihtiyaç kredisi nasıl alınır

BDDK haftalık bankacılık sektörü verilerini açıkladı. 7 Ekim'i kapsayan haftaya yönelik verilerde yurttaşların bankalardan çektiği bireysel ihtiyaç kredilerinin milyarlarca lira arttığı gözlendi. Peki bankaların ihtiyaç kredi faiz oranları ne kadar?

Kredi çekenler dikkat! Bankalardan peş peşe açıklama! İhtiyaç kredisi...

Merkez Bankası'nın kredi faiz oranını düşürmesinin ardından bankalar ekim ayında ihtiyaç kredi faiz oranlarını güncelledi. Peki, 2022 ihtiyaç kredi faiz oranları ne kadar oldu? En düşük kredi faiz oranını hangi banka veriyor? İşte detaylar...

İhtiyaç kredisi alacaklar dikkat! Yapı Kredi, Akbank, ING, TEB, İŞ Bankası tek tek açıkladı! Hemen bakın!

Bankalar ekim ayında ihtiyaç kredi faiz oranlarını güncelledi. Bazı bankalar faiz oranını düşürürken bazı bankalar ise arttırdı. Peki, 2022 ihtiyaç kredi faiz oranları ne kadar? En düşük kredi faiz oranı nedir? 

Bankaların ekim ayı ihtiyaç kredisi faiz oranları güncellendi! Yapı Kredi, İNG, TEB, Vakıfbank...

Bankalar ekim ayında ihtiyaç kredisi oranlarını güncelledi. Bazı bankalar faiz oranını arttırırken bazı bankalar ise düşürdü. Peki 2022 ihtiyaç kredi faiz oranları ne kadar? 

75 bin TL'lik gelir belgesiz ihtiyaç kredi fırsatı! 

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen fakat gelir belgesi olmayan vatandaşlar bu şartı istemeyen bankaları araştırmaya başladı. Peki gelir belgesiz kredi veren bankalar hangileri? İhtiyaç kredisi faiz oranları neye göre hesaplanıyor?

İhtiyaç Kredisinde yeni dönem! Faiz arttı, musluk kapandı!

Tüketicilerden ihtiyaç kredisi taleplerinden sonra krediyi, döviz, altın, kripto varlık alımında kullanmayacaklarına dair belgelerinin yanı sıra artık ‘nereye harcayacağı’nın detaylı açıklamasını da bakaya bildirme zorunluluğu geldi.

Nakit paraya ihtiyacı olanlara piyango gibi kredi ! Garanti Bankası, gelir belgesiz 7.000 TL ihtiyaç kredisi veriyor!

Garanti Bankası, yeni kampanyasıyla, tüm müşterilerine gelir belgesine bakılmaksızın 7.000 TL kredi veriyor. Kredi için başvuruda bulunan kişilere 3 ay erteleme imkanıyla geri ödeme ve bireysel işlemler yapabilme imkanı da sunuluyor.

Emekli biri ne kadar kredi çekebilir? Emekliler ihtiyaç kredisi çekebilir mi?

Kredi konusu pek çok insan için önem arz eden bir konudur. Kredi çekme şartları en ince ayrıntısına kadar araştırılır. İşte bu konuda emeklilerin merak ettiği bazı hususlar!

Halkbank'tan emeklilere 196 TL taksitle ihtiyaç kredisi! İşte başvuru şartları!

Halkbankası emeklilere yönelik 196 TL taksitle “Emekli Mini” adıyla yeni bir ihtiyaç kredisini duyurdu. İşte milyonlarca emekliyi ilgilendiren ihtiyaç kredisinin detayları ve başvuru koşulları…

Akbank ve Yapıkredi Bankası vatandaşların yardımına koştu! Şartları sağlayanlar anında 25.000 TL kredi alacak!

Yeni yıldan önce nakit ihtiyacı artanların imdadına bankalar koştu. Akbank ile Yapı Kredi yeni yıldan önce son ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. İşte, düşük faiz oranlarıyla verilen ihtiyaç kredisinin detayları...

Vakıfbank’tan özel sektör çalışanı, kamu personeli ve emeklilere 36 aya kadar vadeli, esnek ödemeli kredi

Vakıfbank, düzenlediği kampanya ile tüm ihtiyaçlar için 36 aya kadar vadeli ve cazip faizlerle ihtiyaç kredisi veriyor. Peki bu kredi için başvuru şartları ve alınan kredinin geri ödemesi nasıl yapılacak?

Acil nakit ihtiyacına Fibabanka'dan acil çözüm! Bir SMS ile 1,89 faiz oranlı krediniz hazır!

Vatandaşların nakit ihtiyaçları günden güne artarken Fibabanka da müşterilerin yardımına yetişiyor. Fibabanka yeni ihtiyaç kredisi kampanyasının detaylarını paylaştı.

Acil nakit ihtiyacınız varsa üzülmeyin! 100 bin TL'ye kadar acil nakitte kolaylıkla sahip olun!

Nakit ihtiyacı olan kişiler, bankaların ihtiyaç kredisine başvurma yolunu seçiyor. Peki hangi bankalar yüksek miktarda ihtiyaç kredisi veriyor? İşte detaylar!

İhtiyaç kredisi en fazla ne kadar çekilir 2022?

Kredi, vatandaşların paraya ihtiyacı oldukları zaman başvurdukları bir yoldur. Peki “İhtiyaç kredisi en fazla ne kadar çekilir 2022?” İşte bu konuya dair merak edilen detaylar!

Emekli maaşı için Yargıtay’dan müjde geldi! Hemen bakın…

Milyonlarca emekli vatandaşa Yargıtay'dan sevindiren bir haber geldi. Kullandığı ihtiyaç kredisi nedeniyle herhangi bir bildirim yapılmadan maaşında kesinti yapılan emekli vatandaşın açtığı dava sonuçlandı ve Yargıtay'dan sevindiren haber geldi.

Bu 5 bankada son dakika depremi! Rakamları gören gözlerine inanamadı! Hemen bu rakamlara göz atın! 

Ev almak isteyen milyonlarca kişi son dakika güncel konut kredisi faizlerini araştırıyor. Peki bankaların konut kredisi fazileri ne kadar? En düşük konut kredisi faiz oranını hangi banka veriyor? İşte 4 Kasım 2022 konut kredisi faiz oranları...

Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank ve Akbank’tan sıfıra yakın faiz kararı! İşte güncel kredi faiz oranları!

Gelen son dakika haberine göre Halkbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Akbank faiz düşürme kararı aldı. 4 bankanın taşıt, konut ve ihtiyaç kredisi faiz oranları merak ediliyor. Halkbank ise esnafa özel kredi paketini duyurdu. Esnaf bu kredi paketiyle rahat bir nefes alacak. Peki kredi başvurusu nasıl

4 bankada 7 şiddetinde deprem! Garanti, Ziraat, Halkbank, Akbank tek tek açıkladı! Duyanlar mıh gibi çakıldı!

Garanti Ziraat, Halkbank, Akbank faiz oranlarını tek tek açıkladı. Yeni faiz oranlarını duyanlar mıh gibi çakıldı. İşte ihtiyaç kredisi faiz oranlarında son durum...

5 bankada kıyamet koptu! Ziraat, Yapı Kredi, Halkbank, Akbank, Garanti peş peşe duyurdu! Duyanların dudağı uçukladı!

Ekim ayının sonlarına geldiğimiz şu günlerde bankaların faiz oranları da değişiyor. Yeni faiz oranlarını duyanların dudağı uçukluyor. İşte ihtiyaç kredisi faiz oranlarında son durum Ekim 2022...

2022 ihtiyaç kredisi nasıl alınır Haberi

2022 ihtiyaç kredisi nasıl alınır

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından paylaşılan haftalık bültene göre, sektörün kredi hacmi 7 Ekim itibarıyla 14 milyar 845 milyon TL arttı. Söz konusu dönemde toplam kredi hacmi 6 trilyon 831 milyar 146 milyon TL'den 6 trilyon 845 milyar 992 milyon TL'ye çıktı.

TÜKETİCİ KREDİ TUTARI 967 MİLYAR LİRAYA ULAŞTI!

BDDK Verilerine göre, tüketici kredileri tutarı, 7 Ekim itibarıyla 2 milyar 952 milyon TL artışla 967 milyar 228 milyon TL'ye yükseldi. Söz konusu kredilerin 354 milyar 640 milyon TL'si konut, 32 milyar lirası taşıt ve 580 milyar 588 milyon TL'si ihtiyaç kredilerinden oluştu.

Söz konusu dönemde taksitli ticari kredilerin tutarı 1 milyar 591 milyon TL artarak 887 milyar 125 milyon TL'ye çıktı. Bankaların bireysel kredi kartı alacakları ise yüzde 0,3...