29 / 06 / 2022

3. İstanbul Başakşehir basın daveti

3. İstanbul Başakşehir basın daveti

Al Zamil, Seha Yapı, Adese ve Fuzul Yapı ortaklığıyla kurulan ASAF İş Ortaklığı, Başakşehir’in en büyük projesi 3. İstanbul Başakşehir’de şimdi de rezidans etaplarını görücüye çıkarıyor.

Deniz GYO, Başakşehir'deki 13 bağımsız bölümü 15.3 milyon TL'ye sattı!

Deniz GYO portföyünde yer alan İstanbul Başakşehir Hoşdere Mahallesi'nde yer alan 13 adet bağımsız bölüm 15 milyon 340 bin TL'ye satıldı.

3. İstanbul Başakşehir Hasbahçe Evleri satışta! 841 bin TL'ye!

İstanbul Başakşehir’de inşa edilen3. İstanbul Başakşehir projesinin son etabı Hasbahçe Evleri bölgedeki nitelikli konut ihtiyacını karşılamaya hazırlanıyor. 541 konuttan meydan gelen Hasbahçe Evleri’nin yüzde 51’i ön talep döneminde satıldı. Fiyatlar 841 bin TL’den başlıyor...

3. İstanbul Başakşehir'in son etabı yarın satışta!

Alzamil Gayrimenkul, Seha Yapı, Adese Alışveriş Merkezleri ve Fuzul Yapı ortaklığı ile kurulan ASAF İş Ortaklığı'nın projesi olan 3. İstanbul Başakşehir'in son etabı yarın satışta...

3. İstanbul Başakşehir’in son etabı 30 Ekim’de satışta!

3. İstanbul Başakşehir’in son etabı 30 Ekim’de satışa çıkıyor. Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Akbal ve Seha Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Saylık projenin yeni etabını basın toplantısı ile tanıtacak...

3. İstanbul Başakşehir’de 2,5 ayda 200 daire satıldı!

İstanbul Havalimanı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne olan bağlantı yolları ile ilgi gören 3. İstanbul Başakşehir projesinde ilk etap satışları bitti. Projede ikinci etapta da 200 dairenin satışının gerçekleştirildi...

3. İstanbul Başakşehir Avrupa’da görücüye çıkıyor!

İstanbul’un değerlenen bölgelerinden Başakşehir’in en büyük karma projesi 3. İstanbul projesi Almanya’nın Düsseldorf kentinde görücüye çıkıyor. Bugün başlayan fuarın 10 Şubat'a kadar devam etmesi planlanıyor.

3. İstanbul Başakşehir’e 3 ödül birden!

İstanbul’un değerlenen bölgelerinden Başakşehir’in en büyük karma projesi 3. İstanbul Başakşehir, International Property Awards 2018’den 3 ödülle döndü.

3. İstanbul Başakşehir projesinde 300 milyon liralık ciro hedefi!

Başakşehir'in en büyük karma projesi 3. İstanbul Başakşehir'de, ilk yarıda 2017'nin tamamında elde edilen satış rakamı aşılırken, yıl sonunda 300 milyon liralık ciro elde edilmesi hedefleniyor.

3. İstanbul Başakşehir fiyat listesi 2018!

3. havalimanından önce 3. İstanbul Başakşehir'de uçuşlar başladı. 1+1'den 4+1'e kadar tüm dairelerin yer aldığı proje 2019'da teslim edilecek. Peki fiyatlar ne kadar? İşte 3. İstanbul Başakşehir fiyat listesi 2018...

3. İstanbul Başakşehir'de yüzde 1 peşinat fırsatı!

Başakşehir'de Asaf İş Adi Ortaklığı ile hayata geçirilen 3. İstanbul Başakşehir projesinde yüzde 1 peşinat fırsatı sunuluyor. Projede fiyatlar 403 bin TL'den başlıyor..

3. İstanbul Başakşehir güncel fiyatları 2018!

Asaf İş Adi Ortaklığı tarafından Başakşehir'de inşa edilen 3. İstanbul Başakşehir'de fiyatlar 403 bin TL'den başlangıç gösteriyor..

3. İstanbul Başakşehir'de bahar kampanyası başlıyor!

İlk iki etabının yüzde 70'i satılan 3. İstanbul Başakşehir'de bahar kampanyası başlıyor. Emlakkulisi.com olarak Seha Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Saylık ve Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Akbal ile bir röportaj gerçekleştirdik. İşte o röportaj...

Milteks Başakşehir'den 3.5 milyona arsa aldı!

Milteks, İstanbul Başakşehir’de devlete ait yaklaşık 3 bin 823 metrekarelik arsayı 3 milyon 587 bin lira bedelle satın aldı.

3. İstanbul Başakşehir basın daveti Haberi

3. İstanbul Başakşehir basın daveti


Al Zamil, Seha Yapı, Adese ve Fuzul Yapı ortaklığıyla kurulan ASAF İş Ortaklığı, Başakşehir’in en büyük projesi 3. İstanbul Başakşehir’de şimdi de rezidans etaplarını görücüye çıkarıyor. 


3. İstanbul Grand Rezidans'ın detaylarını aktarmak hem de yılın son çeyreğine girdiğimiz bu günlerde gayrimenkul sektörünün genel değerlendirmesini gerçekleştirmek üzere ASAF İş Ortaklığı ev sahipliğinde düzenleyecek basın toplantısı 28 Eylül Perşembe günü saat 09:00'da başlayacak. 


Proje hakkında:

Üçüncü İstanbul projesi 1.203 konut ve 212 ticari birimden oluşuyor.  116 bin metrekare alana sahip Üçüncü İstanbul projesi lokasyon olarak; İstanbul Başakşehir'de Metro Kent'e 2 dakika, TEM'e 5 dakika, E-5 Karayolu'na 12 dakika FSM Köprüsü'ne 30 dakika mesafede yükseliyor. 


Başakşehir 3. İstanbul projesinde 2+1, 3+1, 4+1 satılık daire seçeneklerine yer veriliyor. Projede daire teslimlerinin 2019 Temmuz ayında yapılması...