5. Azerbaycan Gayrimenkul Fuarı 2019

5. Azerbaycan Gayrimenkul Fuarı 2019

Azerbaycan’ın ilk uluslararası gayrimenkul ve yatırım fuarı RecExpo, 21-23 Kasım 2019 tarihleri arasında Bakü Expo Center da 5. kez gerçekleşecek...

5 soruda gayrimenkul yatırımı!

Gayrimenkul yatırımı yapmadan önce bilinmesi gereken birçok konu bulunuyor. Yapacağınız gayrimenkul yatırımının sizlere neler kazandıracağını araştırmalısınız. İşte gayrimenkul alırken cevaplanması gereken sorular...

5 Lions Gayrimenkul Yatırım ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

5 Lions Gayrimenkul Yatırım ve Ticaret Anonim Şirketi Bahçelievler'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Rasheed M. Shamma tarafından kuruldu.

5. Azerbaycan Uluslararası Gayrimenkul Fuarı 21 Kasım'da!

Azerbaycan’ın ilk uluslararası gayrimenkul ve yatırım fuarı RecExpo, 21-23 Kasım 2019 tarihleri arasında Bakü Expo Center da 5. kez gerçekleşecek...

2018'de 341 milyar liralık gayrimenkul satıldı!

Geçen yıl 2,5 milyon gayrimenkul el değiştirirken, tapuda bu satışlarda 341 milyar liralık değer ibraz edildi...

İzmir Menderes'te 12.1 milyon TL'ye icradan satılık 5 gayrimenkul!

İzmir İli, Menderes İlçesi, Develi mahallesi Akçaalan mevkiinde yer alan 5 adet gayrimenkul toplamda 12 milyon 190 bin 856,400 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Muğla'da 75 milyon TL'ye icradan satılık 5 gayrimenkul!

Muğla İli, Bodrum İlçesi'nde yer alan 5 adet gayrimenkul toplamda 75 milyon 53 bin 870 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. Satışa konu olan gayrimenkuller için birinci satış günü 4 Nisan 2019 olarak belrilendi. 

Kütahya Belediyesi 5 gayrimenkulü 5.9 milyon TL'ye satışa çıkardı!

Mülkiyeti Kütahya Belediye Başkanlığı'na ait olan 5 adet gayrimenkul toplamda 5 milyon 982 bin 900 TL bedel ile satışa çıkarıldı. 

ÖİB 5 ilde gayrimenkul satışını onayladı!

Özelleştirme İdaresi Başkanlığınca (ÖİB), Aydın, Malatya, Muğla, Tekirdağ ve Denizli'deki bazı taşınmazların satışına onay verdi. 

5 soruda gayrimenkul vergileri 2019!

Gayrimenkul sahipleri tarafından sene içerisinde ödenmesi gereken bazı vergiler bulunuyor. Peki, 2019'da kimler hangi vergileri ödeyecek? Kimler ne kadar vergi ödeyecek? Kimler hangi vergi ödemelerinden muaf olacak?

5 soruda Gayrimenkul Değerleme Sistemi!

Gayrimenkul sektöründeki fiyat farklılarını ortadan kaldıracak, vergilendirme sistemini sil baştan değiştirecek Gayrimenkul Değerleme Sistemi hayata geçiriliyor. İşte kararla ilgili tüm detaylar... 

5 maddede gayrimenkul sözleşmelerinde döviz yasağı!

Döviz cinsinden ve dövize endeksli sözleşmelerde TL dönemi başladı. Peki, alınan döviz yasağı kararı kimleri ilgilendiriyor? Kimler gayrimenkulde döviz kullanımına devam edebilecek?

5 maddede gayrimenkul satış ve kiralamalarında döviz yasağı!

Gayrimenkul alım satım ve kira sözleşmelerine döviz yasağını getiren Cumhurbaşkanlığı kararı bugunkü Resmi Gazete'de yayımlandı. İşte 5 maddede gayrimenkul satış ve kiralamalarında döviz yasağı..

Sarıkamış'ta 5.4 milyon TL'ye satılık 7 gayrimenkul!

Kars İli Sarıkamış ilçesinde bulunan gayrimenkuller 2886 sayılı Devlet İhale Kanununa göre ihale ile satılacak. Mülkiyeti Sarıkamış Belediye Başkanlığı'na ait olan 7 adet gayrimenkul toplamda 5 milyon 404 bin 560 TL bedel ile satışa sunuldu. 

5. Azerbaycan Gayrimenkul Fuarı 2019

5. Azerbaycan Gayrimenkul Fuarı 2019 5. Azerbaycan Gayrimenkul Fuarı 2019

Türkiye’nin yurtdışında organizasyonlar yapan önemli şirketlerinden biri olan Atılım Fuarcılık 5 yıldır Azerbaycan Bakü de, ülkenin en etkili gayrimenkul organizasyonunu gerçekleştirilecek. RECEXPO Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı 5 yıldır her sene, bir önceki seneye göre ivme kazanmış ve sektörde hatta en önemlisi Azerbaycan da en prestijli fuarlar arasında yerini aldı. Özellikle bürokratik düzeyde gerçekleşen Recexpo, daha önceki yıllarda Azerbaycan Cumhur Başkanı İlham Aliyev’in katılımı ile yerel katılımcı (Azeri firmalar), Türk katılımcılar ve bunun yanı sıra merika, İspanya, .A.E., Gürcistan, Portekiz, Karadağ, Polonya, KKTC gibi ülkelerden katılımcılar ile gerçekleşmeye devam ediyor. 

2018’de Öne Çıkanlar

Bakü Expo Center’da her sene Kasım ayında gerçekleşen RecExpo Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı, 2018 yılında Azerbaycan, Türkiye, Körfez Ülkeleri ve Avrupa’dan olmak üzere 6 bin 200 ziyaretçi...