8.uluslararası kapı fuarı

8.uluslararası kapı fuarı

Demos Fuarcılık tarafından organize edilen, 16-19 Ocak 2014 tarihlerinde düzenlenecek ve 4 gün sürecek olan 8.Uluslararası Kapı Fuarı, İstanbul Fuar Merkezi'nde 4 salonda yapılacak ve dev sektörün binlerce ziyaretçisiyle buluşacak...

5. Uluslararası RecExpo Fuarı 21 Kasım'da!

Azerbaycan’ın ilk uluslararası gayrimenkul ve yatırım fuarı RecExpo, 21-23 Kasım 2019 tarihleri arasında Bakü Expo Center da 5. kez gerçekleşecek.

5. Azerbaycan Uluslararası Gayrimenkul Fuarı 21 Kasım'da!

Azerbaycan’ın ilk uluslararası gayrimenkul ve yatırım fuarı RecExpo, 21-23 Kasım 2019 tarihleri arasında Bakü Expo Center da 5. kez gerçekleşecek...

8. Uluslararası Batum Yapı İnşaat Fuarı açıldı!

8. Uluslararası Batum Yapı İnşaat ve Teknolojileri Fuarı kapılarını açtı.Türkiye'den 18 firmanın yer aldığı fuar, yarın sona erecek...

İzmir Emlak Fuarı 27 Eylül'de açılıyor!

Ege’nin en prestijli uluslararası emlak fuarı, İzmir Property Expo/İzmir Emlak, Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı, Elit Fuarcılık Hizmetleri organizasyonu ile 27-30 Eylül günleri arasında Fuarizmir’de kapılarını açacak. 

CNR Emlak Fuarı ve CNR Emlak Zirvesi kapılarını açtı!

Türkiye’nin tek uluslararası emlak fuarı CNR Emlak Fuarı ve CNR Emlak Zirvesi kapılarını açtı.

8. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi 26 Ekim'de!

Türkiye İMSAD, sektörün en büyük etkinliklerinden biri olarak kabul edilen ‘Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi’nde, bu yıl 8’inci kez sektörün tüm paydaşlarını bir araya getirecek.

Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı 8 Mart'ta kapılarını açıyor!

Avrasya Pencere, Cam ve Kapı 2017 Fuarı bu yıl TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 8-11 Mart 2017 tarihler arasında kapılarını açıyor. Fuar, sektör profesyonellerini aynı çatı altında buluşturacak.

Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı 8 Mart'ta başlıyor!

Pencere, cam ve kapı endüstrisinin Avrasya Bölgesi’ndeki bir numaralı ticaret platformu olan Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı 2017 8-11 Mart 20107 tarihleri arasında gerçekleşecek.

IPS Dubai Uluslararası Gayrimenkul Fuarı 2-4 Nisan'da!

IPS Dubai Uluslararası Gayrimenkul Fuarı, Türk gayrimenkul projelerini Arap yatırımcılar ile buluşturacak.Fuar 02-04 Nisan 2017 tarihleri arasında Dubai Dünya Ticaret Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

GYODER, 2. RECEXPO Uluslararası Gayrimenkul Fuarı'na katılacak!

GYODER, 22-24 Kasım 2016 tarihleri arasında Azerbaycan Bakü’de düzenlenecek olan 2. RECEXPO Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’nda yer alacak.

Azerbaycan Uluslararası Gayrimenkul Fuarı 22-24 Kasım'da!

RECEXPO, Uluslararası Gayrimenkul Ve Yatırım Fuarı, bu yıl, Azerbaycan Cumhurbaşkanlığı Emlak Meseleleri Devlet Komitesi Bakanlığı ile ElanExpo ve Atılım Fuarcılık Ortaklığında 22-24 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

UNICERA Uluslararası Seramik Fuarı'nın yeni adresi CNR EXPO oldu!

Türk seramik, banyo ve mutfak sektörünün gelişiminde 28 yıldır önemli rol oynayan ‘UNICERA Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nın, yeni adresi CNR EXPO Yeşilköy oldu.

Cityscape Uluslararası Gayrimenkul Fuarı İstanbul'da başlıyor!

Dubai'de gerçekleştirilen Cityscape Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı ilk kez kapılarını İstanbul'da açacak. İstanbul gayrimenkul pazarının prestjini artıracak olan fuar heyecanında son 2 güne girildi

8.uluslararası kapı fuarı Haberi

8.uluslararası kapı fuarı


Demos Fuarcılık tarafından organize edilen, 16 – 19 Ocak 2014 tarihlerinde düzenlenecek ve 4 gün sürecek olan 8.Uluslararası Kapı Fuarı, İstanbul Fuar Merkezi'nde (İFM) 4 salonda yapılacak ve dev sektörün binlerce ziyaretçisiyle buluşacak.


Sadece kapı değil, kapı yan sanayisini de ilgilendiren, içinde binlerce farklı ürünü barındıran dev fuara, birçoğu Türkiye olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinden yaklaşık 250 firma katılıyor. İFM'de, fuaye haricinde 9, 10 ve 11 nolu salonlarda yapılacak fuarda en az 2.000 farklı yeni ürün sergilenecek. Ayrıca yan sektörlerin başında gelen kapı üretim teknolojileri ve ağaç işleme makineleri de, fuarın gözde ürünleri arasında yer alıyor.


Ortadoğu Afrika ve Avrupa'dan 45 ülkenin önem verdiği fuarın, 25 bin metrekare kapalı alanda sektörün 20 bin profesyonelini ağırlaması...